2. januára 2017

Pripravil som nový koncept pravidelných eventov, ktoré som nazval Digitálny Štvrtok. Event sa bude konať každý mesiac v Bratislave. Vždy niektorý štvrtok (kto by to bol povedal).

Digitálny Štvrtok je rozdelený na 3 základné časti:
  • Moja prezentácia
  • Prezentácia hosťa (prípadne viacerých hostí)
  • Diskusia

Vždy každý Digitálny Štvrtok bude venovaný konkrétnej téme a bude sa venovať marketingu resp. online marketingu. Ja dám vždy prvú prezentáciu, v ktorej predstavím môj pohľad na danú tému. Nasledovať bude prezentácia pozvaného hosťa – odborníka na diskutovanú tému, ktorý porozpráva viac zo svojho pohľadu. Na konci bude prebiehať diskusia medzi hosťami a divákmi.

Kapacita eventu je po prvom evente obmedzená na 50 ľudí, keďže na prvý Digitálny Štvrtok prišlo 56 ľudí a už sa mi to zdalo trošku preplnené.

Dostávaj články na email

Prečo som sa rozhodol organizovať Digitálny Štvrtok?

Odpoveď je v podstate jednoduchá. V online sa pravidelne mení extrémne veľa vecí a ja sa potrebujem pravideľne udržiavať v „obraze“. Tak som si na to vytvoril svoj vlastný koncept, vďaka ktorému mi to verím, že pôjde jednoduchšie.

Prvý Digitálny Štvrtok sa uskutočnil 12.1.  v SATORI STAGE v Bratislave a bol venovaný téme „Online marketing a produktivita“.

Prezentoval som ja a Andrej Mikula z TimeManagement.sk.

Video z prvého Digitálneho Štvrtku – o tom, ako to dopadlo – si môžete pozrieť nižšie.

Druhý Digitálny Štvrtok bude už 23.2. a bude na tému Content Marketing.

Zdieľať článok
FacebookLinkedIn

Diskusia

Komentáre
Potrebuješ pomôcť s online marketingom?

Diskusia:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *