top of page
kniha (8 of 13).jpg

Ako vyrásť v kreatívnom biznise

Známe mená slovenskej reklamy a marketingu vám odhalia svoju cestu kreatívnym biznisom, v ktorom sa dá z grafika stať kreatívcom, z brigádnika Manažér roka alebo zo študentského projektu jeden z najväčších lifestyleových portálov na Slovensku.

 

Objavíte v nej know-how, cenné rady a množstvo zaujímavých pohľadov a názorov na kreatívnu prácu, biznis a osobný rast v jednom. Zistíte, s akými typmi ľudí sa úspešným osobnostiam z tohto biznisu najlepšie spolupracuje alebo aké boli ich faily, ktoré ich nezastavili, ale naopak pomohli im ďalej rásť.

Knihu si môžete kúpiť v týchto knihkupectvách

martinus kniha.png
panta rhei kniha.png
artforum kniha.png
gorila kniha.png

​Čo hovoria ľudia

Naty

Kamil, kniha stála za tú dvacku a dala by som za ňu pokojne aj viac. Očakávania boli vysoké, ale realita ich vystrelila ďaleko vyššie. Každý rozhovor mi dal iný pocit, iný pohľad, niečo nové, niečo čo učebnice v škole neskrývajú. Tento počin hodnotím 5 hviezdami a pridávam svoje veľké VĎAKA. 

Zuzana

Dá sa to pripodobniť k Tribe of Mentors od Toma Ferrisa, len s ľudmi zo Slovenska. Samozrejme niektoré  rozhovory ma zaujiali viac, niektoré menej, ale všetky považujem za hodnotné a poučné. Navyše, aj vizuál je okulahodiaci.

Dáša

Veľmi veľa inšpirácie z podnikania, marketingu, dizajnu, kreativity, vzdelavania, hirovania ľudí, seba rozvoja, poučenia sa, riskovania...atď. atď. Za mňa super info a dobre sa číta.

bottom of page