Čo robím?

Aktuálne vediem svoju digitálnu agentúru samsiDigital, okrem toho som Google Partners Trainer, čo znamená, že ako jeden z pätnástich ľudí na Slovensku mám na starosti vzdelávanie jednotlivcov a firmy v oblasti digitálneho marketingu. Okrem týchto aktivít pravidelne organizujem Digitálny Štvrtok, točím Marketing Backstage a venujem sa ďalším projektom a konzultáciám v rámci digitálneho marketingu.

9rokov online
marketingu

V podstate celú svoju pracovnú kariéru som sa venoval online marketingu. Začínal som vo firme, ktorá založila portály ako Obedovat.sk, Nakupovat.sk a podobne. Neskôr v tejto firme vznikol projekt ZlavaDna.sk kde som pracoval ako Marketingový špecialista. Po týchto skúsenostiach som sa cca rok venoval čisto svojej firme a značke Fellows, čo bola lifestylová značka oblečenia. Neskôr som sa vrátil k online marketingu a pracoval som vo viacerých digitálnych, reklamných a mediálnych agentúrach, kde som zbieral skúsenosti z rôznych segmentov a na rôznych klientoch.

Od roku 2017 patrím k dvanástim Google Partners Trénerom na Slovensku a spolu s nimi mám na starosť vzdelávanie jednotlivcov a firmy v rámci digitálneho marketingu.

Google
Partners Trainer

V roku 2018 som prednášal na 65 konferenciách o digitálnom marketingu a biznise. Zároveň som školil firmy a marketérov na rôznych workshopoch, ktoré boli zamerané na konkrétne témy v online marketingu.

Workshopy
a prednášky
Iné
projekty

Všetky moje ostatné projekty nájdeš v záložke projekty. Snažím sa venovať hlavne online marketingu, kedže ma to baví a pracujem v ňom už dlho, a teda mám veľký prehľad o aktuálnych trendoch, vychytávkach a buzzwordoch.

Potrebuješ pomôcť s online marketingom?

Klienti

pre ktorých som pracoval

Zľava dňa
Unicef
Samsung
Novesta
Microsoft
Heineken
FacebookLinkedIn