top of page
Search

3D objekty v Google Ads, stop-motion na Instagrame a ďalšie novinky | Digital Hot Shots 2 #24

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Dali sme dokopy všetky zaujímavé novinky z digitálu na jednom mieste pod názvom Digital Hot Shots.

V dvadsiatom štvrtom pokračovaní druhej série nájdeš noviniek. Pozrieť si ho môžeš nižšie alebo si vypočuj podcast na Spotify a iTunes.

Ak máš nejaké tips and tricks na ďalšie novinky, pošli nám ich na dhs@samsidigital.sk.

V Tech Shots sa dozvieš každý piatok novinky zo sveta technológií s Michalom Fehérom 🙂

V Google banner reklame budú môcť byť 3D objekty, ktoré budete môcť jednoducho otáčať. Takýmto spôsobom si budú môcť váš produkt zákazníci obzrieť z každej strany.

Štúdia o tom, kedy sa oplatí zdieľať príspevky na sociálne siete. Vo všeobecnosti je najlepšie zdielať v piatok medzi 9 a 10 hodinou. Stále však platí, že je dôležite všímať si aktivitu vlastných fanúšikov, štúdiou sa môžete inšpirovať alebo si niektoré rady a zistenia otestovať.

Instagram testuje stop-motion funkciu v kamere. Ešte nie je jasné, kedy bude táto funkcia dostupná.

V roku 2018 vymazal Google až tri milióny falošných firiem. Google tvrdí, že 90% týchto firiem ani nikto nevidel. Zámerom Google je aj týmto spôsobom ponúkať relevatné informácie.

Youtube chce pomôcť zlepšiť váš používateľksý zážitok na domovskej stránke. V rámci toho si budete môcť vybrané videá aj kanály skryť, aby sa vám už nezobrazovali v odporúčaných.

Instagram začne pridávať reklamu aj do Explore feedu.

WhatsApp testuje funkciu, cez ktorú by ste mali vedieť zdieľať stories aj na iné platformy ako Facebook, Instagram a podobné.

Facebook pridáva možnosť vyzdieľať organický príspevok, ktorý budú vidieť len top aktívni fanúšikovia vašej stránky. Budete im môcť takto poďakovať, komunikovať špeciálnu zľavu a lepšie si z týchto fanúšikov vytvárať ambasádorov svojej značky či produktu. Viac o novinke v nadpise.

Módna značka Desigual mení logo. Dali ho naopak, aby bolo selfie-friendly a pritiahli ľudí, kotrí si radi robia selfie. Čo si o tom myslíte?

Dnešný telefón, nie je len telefón, len baterka je možno stále slabá. Prečo je to tak? V nadpise nájdete nalinkované video, ktoré vám všetko vysvetlí.

Google dovolí používateľom zapnúť si automické mazanie dát o vašej polohe.

Google pridal do výsledkov vyhľadávania gifká, ktoré sú priamo zdieľateľné. Je to z ich vlastnej platformy Tenor.

To znamená, že keď vám príde neželaná notifikácia, budete s ju môcť vypnúť a dokonca aj všetky. Zatiaľ v testovacej fáze.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]


[vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Comentarios


bottom of page