top of page
Search

AR v Google Maps, Click Share v Google Search kampaniach a ďalšie novinky | Digital Hot Shots 2 #6

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Dali sme dokopy všetky zaujímavé novinky z digitálu na jednom mieste pod názvom Digital Hot Shots.

Ak máš nejaké tips and tricks na ďalšie novinky, pošli nám ich na dhs@samsidigital.sk.

V šiestom pokračovaní druhej série nájdeš 11 noviniek. Pozrieť si ho môžeš nižšie.

Google testuje v mapách AR, rozšírenú realitu. Pri navigácii sa budú v Google Maps zobrazovať na uliciach šípky, kam odbočiť.

IGTV videá sa teraz budú zobrazovať aj v Instagram feed-e.

Prvá je formátovanie postov pomocou odrážok, bold textu a podobne. Druhá je možnosť označenia príspevku ako spolupráca so značkou. A v prípade nežiadaného obsahu bude môcť admin poskytnúť viac informácii či širšie vysvetlenie, prečo bola správa a text zakázaný, plus možnosť mute používateľov, ktorí pravidlá skupiny porušujú. Všetko nájdete nalinkované v nadpise.

V USA testuje LinkedIn živé videá.

Podiel klikov, ktoré aktuálne dosahujete v kampani. Google si automaticky vypočíta aké množsto klikov viete dosiahnut v kampani, ked pridate najoptimálnejšie cenové ponuky, rozšírenia a podobne. Vypočíta vám, aký máte aktuálny podiel klikov. Veľký priestor na optimalizáciu kampaní.

Kliknite pravým klikom na mail a zobrazí sa vám niekoľko možností, čo spraviť s mailom.

Známy hráč na Twitch-i zaspal počas svojho stream-u, napriek tomu ho sledovalo viac ako 200 ľudí po dobu troch hodín. Nový Muckbang fenomén?

Youtube prestáva odporúčať konšpiračné videá.

WhatsApp mení chronologický algoritmus Statusov na algoritmus, ktorý vyhodnotí, ktoré Statusy sú pre vás relevantné na základe vašich interakcií s ľuďmi, ktorých máte v kontaktoch.

Instagram testuje možnosť prijímania a odosielania správ cez webové rozhranie.

Namiesto otvárania aplikácie, budete môcť odpovedať na recenzie priamo cez prehliadač.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]


[vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Comments


bottom of page