top of page
Search

Autoplay reklama v Messengeri, Instagram TV | Digital Hot Shots #6

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Dali sme dokopy všetky zaujímavé novinky z digitálu na jednom mieste pod názvom Digital Hot Shots.

Ak maš nejaké tips and tricks na ďalšie novinky, pošli nám ich na dhs@samsidigital.sk.

Šiesty diel obsahuje 16 noviniek. Pozrieť si ho môžeš nižšie.

Prvé testovania ukázali, že používanie aplikácie sa u užívateľov nezmenilo.

Nie je to úžasné?

Celosvetovo si Uber už cez Google Mapy neobjednáte. Google vôbec neuviedol, prečo sa rozhodol pre tento krok.

Ide o portál, do ktorého sa môžu zaregistrovať creatori a značky, a prepojiť sa. Viete si vyfiltrovať creatorov na základe toho, akú cieľovku zasahujú, pričom si tiež môžete pozrieť aj ich portfólio, aby ste vedeli, aký obsah vytvárajú a či sa vám hodí do kampane.

Táto novinka bude dostupná onedlho. Budete tak vedieť, ktorý príspevok vám prináša lepšie čísla a ktorý horšie.

Nebude až taký prísny, že by vám po dosiahnutí vami stanoveného limitu appku blokol, iba vás upozorní.

Budúci mesiac začne prechod na nové rozhranie bez možnosti návratu k starému. Tento prechod by mal byť ukončený do konca roku 2018.

Pre mailoch, na ktoré ste neodpísali, vám zasvieti upozornenie, či naňho nechcete odpísať. Používatelia sa sťažujú, že ich tieto notifikácie stresujú.

Bude vyhodnocovať, či je lajk/dislajk od skutočného užívateľa alebo robota.

Môžete nahrávať videá s dĺžkou 15 sekúnd – 60 minút.

Môžete cez ňu do videí pridávať rôzne gamifikačné prvky, napríklad ankety. Cieľom je vyšší engagement užívateľov.

Môžete si smskovať cez webovú platformu.

Materská spoločnost Tindru spustila novú appku, cez ktorú si v rámci 16 dvojíc vyberáš vždy jedného adepta. S tým, ktorý sa dostane do „finále“ si môžeš chatovať. Chcú tak podporiť chatovanie, nie len zbieranie „matchov“.

Prináša pokročilejšiu video analytiku, video experimenty, video ad sequencing a director mix. Vďaka video experimentom vám na základe brandliftových štatistík bude Google Adwords vedieť povedať, ktoré video je efektívnejšie s ohľadom na cieľ, ktorý máte. S video creative analytics budete môcť lepšie vyhodnocovať kreatívy v rámci video reklám. S director mix a ad sequencing budete môcť pridávať titulky a robiť jednoduché A/B testy vďaka vytváraniu viacerých verzií videí.

Prieskum od Ahrefs sa pozrel na sumy, ktoré si účtujú SEO špecialisti.

Instagram upresnil, ako funguje ich feed a zdôraznil, že sa nechcú vrátiť naspäť k chronologickému feedu. Zverejnil faktory, na základe ktorých vám zobrazuje príspevky. Neuprednostňuje pritom video pred fotkami.


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Comentários


bottom of page