top of page
Search

Digitálny projekt, s ktorým potrebujem pomôcť

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Hľadám, človeka prípadne ľudí, ktorí by obetovali trošku svojho voľného času a pomohli mi vytvoriť užitočný webík pre globálny digitálny trh, ktorý bude zameraný na online marketérov a môže pomôcť a zjednodušiť im život.

Globálny digitálny web

Ak mi chceš pomôcť mal by si vedieť, že do toho pôjdeme spolu zadarmo. Ide o pomoc, ktorá sa nám raz určite vráti na deťoch…

Chcem vytvoriť jednoduchý web, ktorý pomôže Online marketérom jednoduchšie sa zorientovať vo všetkých možnostiach, ktoré majú k dispozícii. Nebudem to tu nejako strašne rozpisovať, ale rád napíšem viac info každému, kto by mal záujem pomôcť.

Čo budem konkrétne potrebovať:

  1. Zabezpečiť grafiku na web

  2. Zabezpečiť vývoj webu (základnej funkcionality, ktorá nie je vôbec komplikovaná.. môže to byť postavené na trošku custom riešení WordPressu)

Čiže potrebujem človeka, ktorý dokáže rozbehať web kľudne aj na WordPresse s prispôsobenou grafikou a funkcionalitou, ktorú si dohodneme.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Nemusí to byť WordPress len to nechcem tu teraz pomenovať, že hladám človeka na Backend a Frontend, lebo v podstate je jedno na čom to bude postavené, hlavne nech to vyzerá dobre a plní to základnú funkcionalitu čo si dohodneme.

Podľa mojich odhadov je to tak na max týžden práce.

Všetky ostatné veci okrem grafiky a vývoju zabezpečím ja a ľudia s ktorými spolupracujem čiže: Naplnenie webu relevantnými informáciami, oslovenie komunity na doplnenie svojho názoru, wireframy, spísanie základnej špecifikácie webu, copywriting a čo bude potrebné.

Timingovo by som to videl tak, že by bolo dobré do konca mesiaca začať s reálnou produkciou. Čiže čo najskôr nejaké stretnutia k tomu a pokeci aby sme to vedeli dobre poriešiť.

Ak by si mal záujem o viac info napíš mi prosim na hello@kamilaujesky.com, prípadne na Facebooku do správy: https://www.facebook.com/digitalnyblog/

Veľmi rád dám detailnejšie info do správy konkrétnym ľudom.

Dakujem za šírenie tohto príspevku![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Comments


bottom of page