top of page
Search

Druhý rok som vyhral Bloger roka

[vc_row][vc_column][vc_column_text]V prvom rade sa určite chcem poďakovať všetkým, ktorí navštívili môj blog v priebehu roka, všetkým, ktorí mi dali hlas a tiež aj porote, ktorá ma vybrala za víťaza.

Keď som minulý rok vyhral túto cenu, nebol som na odovzdávaní. Tento rok som si povedal, že ak náhodou vyhrám, pôjdem si cenu prebrať a že trošku využijem tento priestor na to, aby som niečo povedal sále plnej ľudí, ktorí majú reálny vplyv na obrovské masy slovenských mladých ľudí (a nie len tých).

Pred dvomi mesiacmi ma oslovili z portálu Noizz, či s nimi chcem spolupracovať na ich kampani #AcceptingDiversity, ktorá je proti predsudkom, proti rasizmu a celkovo proti hejtu. Je to super projekt, v ktorom sme zapojení šiesti ľudia, ktorí pre kampaň spravili rozhovory s Noizz a následne s nami Noizz oblepil celú Bratislavu a Košice citylightami.


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Na takýchto projektoch budem vždy rád spolupracovať, pretože viem, že nejde iba o reklamu, ale aj o myšlienku, ktorú dostávame do sveta. Z rovnakého dôvodu som chcel vystúpiť pred ľuďmi na evente Bloger roka – pred blogermi, vlogermi, ktorí naozaj denne oslovujú stotisícky ľudí na Slovensku a chcel som im (aj keď nakoniec vytraseným hlasom) niečo rozumné povedať.

Nižšie je video – aj keď asi po 5 sekundách už iba zvuk z môjho preberania ceny.


Jediné, čo chcem týmto článkom povedať je to, čo som spomenul už na Blogerovi roka. Blogeri, vlogeri a iní mediálne známi ľudia, spolupracujte viac na projektoch, ktoré podporujú našu spoločnosť, búrajú predsudky, súperia s rasizmom a nenávisťou. Zároveň by som chcel vyzvať aj marketérov a kreatívcov, aby vytvárali stále viac príležitostí pre ľudí, ktorí dokážu následne ich nápad odprezentovať Slovensku.

Rozhovor v Noizz magazíne si môžeš prečítať na tomto odkaze.

Ešte raz vďakaaaa![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Comments


bottom of page