top of page
Search

Dynamický Gmail, Checkbot, eventy v Google Maps a ďalšie novinky | Digital Hot Shots 2 #12

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Dali sme dokopy všetky zaujímavé novinky z digitálu na jednom mieste pod názvom Digital Hot Shots.

Ak máš nejaké tips and tricks na ďalšie novinky, pošli nám ich na dhs@samsidigital.sk.

V dvanástom pokračovaní druhej série nájdeš 11 noviniek. Pozrieť si ho môžeš nižšie.

Google testuje nástroj na kontrolu mobile friendly webov ešte predtým ako budú live. Počas kódovania si budete môcť skontrolovať či váš web je mobile friendly.

Môžete pridávať eventy do Google máp, ktoré ľudia budú môcť aj takto vidieť a dozvedieť sa o tvojom evente. Znie to super.

Kurz Data Studio vás prevedie vizuálnym reportovaním, ako prepojiť zdroje do tabuliek a iných fancy schmancy koláčov.

Viete si tam nájsť všetky reklamy, výdavky a informácie ku stránkam na Facebooku a to všetko, aby to bolo transparetné.

Super vychytávka, vďaka ktorej si budete môcť pretočiť začiatok videa alebo prejsť až k jeho koncu. Testuje sa, držme si palce.

Interaktívne a šetriace čas. Podržte v mobilnej appke príspevok a dajte mu rýchly like alebo koment.

Život je zmena, ktorá sa môže reflektovať aj do zmeny vášho username na Instagrame. Ak si to však rozmyslíte, budete mať 14 dní nato, aby ste sa bezproblémovo vrátili k svojmu starému username a to bez toho, aby vám ho boti ukradli a zneužili.

Testuje sa.

Checkbot na Messengeri, ktorý pomáha odhaľovať falošné správy na Internete. Vyskúšajte, overte si a šírte len pravdu, nič iné len praudu.

Gmail zaktívnel tiež a pripravil dynamické interakcie. Bez toho, aby ste opustili Gmail, si budete môcť pridávať piny z Pinterestu, komentovať dokument z Google Docs, pozerať ponuky hotelov a podobne.

Generácia Z (13-17 rokov) sú prvými mobilnými kupcami. Viac ako 50% amerických teenagerov používa smartphone na online nákupy. Viac o ich nákupnom správaní a aké faktory rozhodujú o kúpe produktu sa dočítate v reporte, kotrý je nalinkovaný v nadpise.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]


[vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Comments


bottom of page