top of page
Search

Facebook Ad Archive, videoanketa vo Facebook reklamách | Digital Hot Shots #24

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Dali sme dokopy všetky zaujímavé novinky z digitálu na jednom mieste pod názvom Digital Hot Shots.

Ak máš nejaké tips and tricks na ďalšie novinky, pošli nám ich na dhs@samsidigital.sk.

V dvadsiatom štvrtom pokračovaní nájdeš 18 noviniek. Pozrieť si ho môžeš nižšie.

MTV show by mala byť dostupná na Facebook Watch v rámci USA, Mexika, Thajska.

Videokamera by mala vedieť streamovať video.

Koniec automatickému prihláseniu do všetkých služieb v rámci Google nástrojov.

Paid Partnership si viete pri príspevkoch rozkliknuť a dozvedieť sa medzi kým bola spolupráca uzatvorená. Plus sa dajú označiť stránky, ktoré spolu spolupracujú.

Facebook pridáva na aplikácie retenčné cielenie na používateľov, u ktorých je potenciál, že sa budú opäť interagovať s vašou aplikáciou.

Zatiaľ v USA. Ak budete sledovať youtube video interpreta, koncert, budete si môcť priamo kúpiť lístok na show alebo konkrétny koncert.

Sledovanie Youtube na TV stále rastie a Youtube sa rozhodol sprístupniť cielenie aj na tieto zariadenia. Malo by to byť globálne dostupné.

V zmysle skvalitnenia reklám zverejňovaných na FB, chce obmedziť reklamy, ktoré sú engagement bait, zahmlievajú informácie alebo zveličuju či preháňajú.

Prichádza relevatnejšie merianie, akcia pri Youtube for Action formáte bude rátaná už po 10 sekundách a s oknom tri dni.

Štatistika ako sa zvýšila návštevnosť Pornhub po tom, čo nefungoval Youtube.

Google My Business testuje zverejňovanie produktov. Doteraz to boli len služby.

Nový tool Facebook Attribution na meranie atribúcie, ktorá vám povie, na čo všetko majú vplyv vaše reklamy, napr. na návštevnosť, predaj, zmenu nákupného rozhodvania atď.

Facebook testuje hlasovanie v rámci videoreklám. Všetko v linku.

Krajšie? Horšie? Bude sa páčiť?

Teraz môžete mať videochat so 6 ľuďmi. Máte viac ako 6 kamarátov?

Instagram a Snapchat sa stále doťahujú, zatiaľ čo Facebook klesá. Informácie vychádzajú z dát v USA.

Archív bude pozostávať z politických reklám. Bude sa dať spätne pozrieť, kto bol zadávateľom reklamy, náklady a podobne.

Ak chcete vedieť, kde a v akom tóne sa zmieňuje o vašej značke, klikajte link.


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Comments


bottom of page