top of page
Search

Facebook Community Actions, Facebook LOL Feed | Digital Hot Shots 2 #3

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Dali sme dokopy všetky zaujímavé novinky z digitálu na jednom mieste pod názvom Digital Hot Shots.

Ak máš nejaké tips and tricks na ďalšie novinky, pošli nám ich na dhs@samsidigital.sk.

V treťom pokračovaní druhej série nájdeš 13 noviniek. Pozrieť si ho môžeš nižšie.

Facebook buduje LOL Feed, ktorý bude pozostávať z trendujúcich GIF a vtipných videí uverejnených na populárnych meme účtoch. Bude mať niekoľko kategórií a je namierený hlavne na mladšie publikum s cieľom prilákať ich na Facebook.

Facebook testuje Community Actions, ktoré majú slúžiť susedstvám, komunitám, lokálnym združeniam a aktivistom pre zmobilizovanie pomoci a vytvoreniu petície, ktorú môžu ľudia podporiť. Zatiaľ sa to testuje v US a je otázne aké opatrenia ma v pláne Facebook, aby sa táto feature nedala aj zneužiť. Viac nalinkované v nadpise.

Odteraz môžete aj na Androide a v Google Docs diktovať svoje príkazy v slovenčine. Vyskúšajte, či vám hlasové zadávanie funguje pekne ľubozvučne 🙂

Pridáva sa možnosť zadania dvoch typov adries. Napr. aj keď biznis nemá fyzickú adresu, môžu sa určiť miesta, kde služby poskytuje.

Stačí k tomu Netflix mobilná aplikácia, z ktorej môžete zdieľať Stories na Instagram, plus možnosť pridať CTA Watch more.

Ak vám príde Messenger notifikácia o novej správe do mailu, po novom na ňu môžete odpovedať mailom. Vášmu príjemcovi sa objaví ako správa z Messengera.

Mení sa webový interface a pribúda emoji button.

Ak ste ešte o nej nepočuli, zistite viac v článku. Nalinkované v nadpise.

Admia vydala e-book na stiahnutie zadarmo.

Politickí inzeranti budú musieť potvrdzovať svoju identitu, reklamy s politickou témou budú automaticky pridané do Online reklamnej knižnici po dobu 7 rokov.

Nezostanete lídrom, ak budete odpovedať konkurencii a opätovať im pozornosť späť, ale tým, že sa sústredíte na zákazníka a inovácie. Viac v článku.

Google bude čítať obsah aj z pdf súborov a bude z nich vytvárať snippet, ktorý sa vám zobrazí vo vyhľadávaní. Zatiaľ sa testuje.

Hangout Chat and Meet bude sa bude orientovať na biznis využitie a chce byť konkurenciou napríklad Slacku. Pôvodný Hangout sa zruší v októbri.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]


[vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Comments


bottom of page