top of page
Search

Facebook funkcia Keyword Alert, štúdia GDN Trends a ďalšie novinky|Digital Hot Shots 2 #22

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Dali sme dokopy všetky zaujímavé novinky z digitálu na jednom mieste pod názvom Digital Hot Shots.

V dvadsiatom druhom pokračovaní druhej série nájdeš 14 noviniek. Pozrieť si ho môžeš nižšie alebo skús podcast na Spotify a iTunes.

Ak máš nejaké tips and tricks na ďalšie novinky, pošli nám ich na dhs@samsidigital.sk.

V Tech Shots sa dozvieš každý piatok novinky zo sveta technológií s Michalom Fehérom 🙂

Pekný dynamický graf, ktorý ukazuje populárnosť jednotlivých sociálnych sietí počas niekoľkých rokov.

Vďaka novým filtrom Snapchat získal dva milióny stiahnutí aplikácií.

Facebook predstaví White Papers, ktorými odokryje viac informácií o tejto kryptomene. Taktiež predstavil značky ako Mastercard, Visa a Uber, s ktorými aktívne komunikuje.

Firma Semrush vytvorila štúdiu, aké sú trendy v rámci GDN reklám. Je to prvá štúdia, ktorá ide do hĺbky v rámci e-commerce. Dozviete sa v nej, aké sú najviac používané formáty alebo akí ľudia klikajú na reklamy v e-commerce. Veľa poznatkov, ako to robiť lepšie. Štúdiu nájdete v nadpise.

Decentný redesign. Pridali sa hore nové ikonky.

Štúdia, ktorá hovorí, ako reálne ovplyvnila zmena algoritmu v rámci Google organickú návštevnosť stránok. Nájdete tam stránky, ktoré to pozitívne, ale aj negatívne ovplyvnilo.

Skript, ktorý vám ľahšie pomôže vytvárať SKAG, t.j. Single Keyword Ad Groups. V tomto skripte dáte do jedného spreadsheet-u kľúčové slová, reklamné texty a jednoducho sa vám to prenesie do editora, v ktorom viete vytvoriť kampane. Tento menej pracný prístup je nalinkovaný v nadpise.

Ako robiť obsah pre e-commerce sektor? V nadpise nájdete link na článok, kde nájdete reálne príklady, ktorými sa môžete inšpirovať.

Budete si môcť nastaviť kľúčové slová, ktoré keď sa vyskytnú v skupine, Facebook vás na to upozorní a budete vedieť flexibilnejšie reagovať.

Aké sú trendy v roku 2019 v rámci Internet? Autorom je medzinárodne uznávaná internetová odborníška a bývala analytička, ktorá pôsobila aj na Wall Street.

Môžete sa tam poradiť, s ostatnými vývojármi o probléme, s ktorým si neviete radi 🙂

Desať príkladov chatbotov, ktorí sa oplatia kopírovať.

Nájdete vychytávky na základne veci v Google Tag Manager. Napríklad, ako nastaviť analytics kód, event, Facebook pixel a pod.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]


[vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Comentarios


bottom of page