top of page
Search

Facebook Search Ads, dostupné Youtube Masthead Ads a ďalšie novinky | Digital Hot Shots 2 #28

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Dali sme dokopy všetky zaujímavé novinky z digitálu na jednom mieste pod názvom Digital Hot Shots.

V dvadsiatom ôsmom pokračovaní druhej série nájdeš 8 noviniek. Pozrieť si ho môžeš nižšie alebo si vypočuj podcast na Spotify a iTunes.

Ak máš nejaké tips and tricks na ďalšie novinky, pošli nám ich na dhs@samsidigital.sk.

V Tech Shots sa dozvieš každý piatok novinky zo sveta technológií s Michalom Fehérom 🙂

Youtube bude ponúkať reklamný formát Masthead aj na CPM model. Masthead je formát, ktorý sa zorazuje na hlavnej stránke Youtube. Teraz to Youtube ponúka aj na CPM model. Úspešne to testovali na viacerých krajinách a postupne to budú sprístupňovať ďalším. Na Slovensku neboli Masthead formáty zatiaľ dostupné, tak dúfajme, že čoskoro budú.

Pekná kampaň, ktorá vás na základe minimalistického dizajnu naviguje k najbližšiemu McDonalds v okolí.

Materská spoločnosť za TikTok-om potvrdila, že plánuje vlastný smarfón. Uvidíme, čo vymyslia, možno bude smartfón v niečom špecifický pre aplikáciu TikTok.

Možnosť cielenia cez Facebook Search Ads vidí viac a viac marketérov v ponuke placementu v Business Manager-ovi. Facebook Search Ads umožňujú cieliť reklamu na základe toho, čo ľudia v rámci Facebooku vyhľadávajú.

Viete, o ktoré ide? Myslíte, že budú raz relevatné aj pre marketérov? Celý zoznam nájdete nalinkovaný v nadpise.

Video, ktoré vám pomôže, ako si správne vybrať cieľ vašej LinkedIn kampane.

Krásna a jednoduchá infografika, ideálna na vytlačenie a skrášlenie každého agentúrneho office-u. Nájdete nalinkované v nadpise.

Na Instagram pribudla nová nálepka. Tentokrát je to darcovský príspevok, ktorým môžu nadácie a charity začať 24 hodinovú zbierku. Postup, ako nastaviť zbierku na Instagram Stories, nájdete nalinkovaný v nadpise.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]


[vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Comentarios


bottom of page