top of page
Search

Facebook testuje Poll Ads, Yahoo zmenilo identitu a ďalšie novinky| Digital Hot Shots 2 #34

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Dali sme dokopy všetky zaujímavé novinky z digitálu na jednom mieste pod názvom Digital Hot Shots.

V tridsiatom štvrtom pokračovaní druhej série nájdeš 19 noviniek. Pozrieť si ho môžeš nižšie alebo si vypočuj podcast na Spotify a iTunes.

Ak máš nejaké tips and tricks na ďalšie novinky, pošli nám ich na dhs@samsidigital.sk.

V Tech Shots sa dozvieš každý piatok novinky zo sveta technológií s Michalom Fehérom 🙂

Prečítajte si zaujímavú štúdia, ktorá rozpráva o tom, ako 43% ľudí z Kanady pozerajú podcasty na Youtube. Ak robíte podcast a ešte ho nedávate na Youtube, možno by ste mohli začať 🙂

V Google Chrome vám pri hľadaní už ukáže aj prvú odpoveď priamo v search bare.

Google pridáva do vyhľadávania timestamps do videí. Timestamps zaradíte do vyhľadávania tak, že do Youtube popisu načasujete jednotlivé okruhy alebo témy z videa. Podobne ako my dávame jednotlivé novinky do popisu.

Celá novinka je nalinkovaná v nadpise.

Už aj na mobile môžete vidieť na koľko percent je dobre zoptimalizovaná vaša Google kampaň.

Ak máš v sebe ducha obchodníka, pozri si našu ponuku. Je nalinkovaná v nadpise.

Testujú a testujú. Uvidíme, čo to prinesie.

Je to anketa ako sme zvyknutí na Facebooku, len je to reklama. Celkovo ankety dobre fungujú a toto by mohol byť prínosný formát.

Skončia. Videli ste predtým nejaké?

Ako to funguje? Niekto tagne váš Instagram účet v Instagram Story. Túto Story sa rozhodne vyzdieľať aj vo Facebook Story. Nebude vás musieť znova tagnúť, ak máte spárovaný Instagram a Facebook, a vo Facebook Story bude vaša stránka automaticky tagnutá. Make sense? Ak nie, link je stále v nadpise 🙂

Youtube predstavil nový formát kampane. Volá sa Video Reach Campaign. Ak je vás cieľ získať čo najväčší dosah, táto kampaň je pre vás. Pomocou machine learning kampaň vyhodnotí tú najlepšiu kombináciu bumperov a krátkych videí, ktorú doručí užívateľovi.

Pozrite si, ako Yahoo zmenil svoju grafickú identitu. Identitu im vymyslela známa agentúra Pentagram.

Zaujímavá novinka, ktorú môžu časom odkopírovať aj ostatné sociálne siete. Viete si pripnúť profil, ktorý vás zaujíma. Ten sa vám pridá do Timeline, kde po kliknutí môžete vidieť obsah už len od tohto profilu.

Vygooglite mená postáv zo seriálu Priatelia a zabávajte sa, priatelia 🙂

Prečítajte si viac o konferencii. Článok je nalinkovaný v nadpise.

Youtube testuje záložku používateľov a ich históriu komentovania.

Krásne. Super. Využívate aj vy?

McDonalds sa spojil s Google a Amazonom a použili ich hlasových asistentov, ktorými si ľudia môžu poslať CV alebo prihlášku do zamestnania.

A môžete zvážiť, či to počká alebo nie. Podmienkou je zaznačiť si to v kalendári.

Keď využívate smart bidding, toto vám môže tiež pomôcť.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]


[vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Komentarze


bottom of page