top of page
Search

Facebook Watch je už dostupný, Art Selfies | Digital hot shots #17

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Dali sme dokopy všetky zaujímavé novinky z digitálu na jednom mieste pod názvom Digital Hot Shots.

Ak máš nejaké tips and tricks na ďalšie novinky, pošli nám ich na dhs@samsidigital.sk.

V sedemnástom pokračovaní nájdeš 17 noviniek. Pozrieť si ho môžeš nižšie.

Adidas použil Snapchat na uvedenie a predaj svojich nových tenisiek. Kampaň bola mimoriadne úspešná. Adidas predal všetky kusy, ktoré do tejto kampane vložil.

Twitter, podobne ako Facebook, bude označovať reklamy, ktoré sú dôležité z hľadiska národnej bezpečnosti či volieb.

Instagram chce byť tiež transparentný. Vďaka tejto funkcii zistíte, či na danom účte bežia reklamné kampane, z akej krajiny ho vlastník spravuje alebo kedy bol založený, prípadne sa menil názov.

Dovolenková sezóna sa ešte zďaleka nekončí. Google nám teraz porovná ceny hotelov, letov, lístkov a jeho tiež nová Explore funkcia nám napovie, kde je teraz výhodne vycestovať. Tak už len Bon Voyage!

Okrem snahy udržať používateľa na svojej platforme pozeraním viac videí, sa v tejto funkcii vo vybraných krajinách testujú aj nové reklamné formáty.

Google vo všeobecnosti bojuje so zavádzajúcou a škodlivou reklamou. Len za minulý rok stiahli vyše 3,2 miliardy reklám. Tentokrát chcú globálne sprísniť overovací proces aj pre reklamy z oblasti IT služieb a znížiť tak počet podvodov.

Neziskovky a tvorcovia budú môcť získavať aj cez Youtube finančné príspevky pre svoje kampane, a to pomocou tlačidla Donate, ktoré sa bude ukazovať pod videom.

Očakáva sa, že v Stories budete môcť čoskoro vkladať linky na rôzne odkazy alebo priamo na vašu stránku.

Je to napríklad odsadenie reakcií na jednotlivé komentáre, ďalej farebné odlíšenie komentárov alebo zelená bodka signalizujúca váš on/offline status.

Dajte si záležať na obsahu, nech to má hodnotu hlavne pre zákazníkov, profit firmy je v tomto prípade druhoradý a interagujte so svojím zákazníkom.

Congratz, Google Chrome, si najpoužívanejším prehliadačom na svete. Ak ho používaš aj ty, potvrď tento fakt svojim like na videu.

Napríklad žena generácie Millenials skôr dopozerá 6 sekundové video. Žena generácie Babyboomers vám dá šancu 15 sekúnd.

Vašu selfie aplikácia prirovná k umeleckému dielu. Vyskúšali sme to. Odporúčame to, ale fotky neukážeme, vzťahujú sa na ne copyrights. 🙂

Myslím, že to len vítame. Sťahujte aktualizáciu a presvedčte sa sami.

Psst! Toto sa len šepká. Tak vyčkáme a potom to zakričíme.

Pre všetkých, ktorí si to neželajú, nájdu v linku riešenie.

Úžasné.


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Comentários


bottom of page