top of page
Search

Google opäť vzdeláva ľudí novou platformou Digital Garage

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Po tom ako pred niekoľkými mesiacmi spustil Google Primer – aplikáciu do mobilných telefónov, ktorá ťa prevedie online marketingom a témami ako SEO, Content a PPC spustil Google pred pár dňami nový projekt. Digital Garage from Google.

Google Primer som písal keď vyšiel. Jedinú chybu, ktorú by som mohol vytknúť bolo to, že Primer nebol prisposobený jazykovo. Čiže celé učenie prebiehalo v Angličtine, čo môže niektorých ľudí odradiť.

Google Garage from Google – je nová platforma, ktorú nájdete na digitalnagaraz.withgoogle.com. Do platformi sa prihlásite klasicky Google Accountom.


Na tejto platforme môžete následne pozerať edukačné videá, ktoré sú síce v angličtine no k dispozícii je prepis v slovenskom jazyku. Zároveň všetky otázky v testoch, ktoré môžeš absolvovať aby si si bol istý, že si naozaj porozumel všetkému sú v slovenčine.

V pravej lište je k dispozícii rýchle menu, kde dokážete preskočiť na inú sekciu, prípadne si pozrieť progress v aktuálnej sekcii.


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Prešiel som si pár otázok a odporúčam všetkým, ktorí sa v online nevyznajú a chcú sa zdokonaliť. Nie je to pre expertov v online, ktorí by mohli získať nejakú relevantnú certifikáciu. Skôr pre bežných používateľov, ktorí sa chcú zdokonaliť v online prípadne nevedia o online vôbec nič.

Samozrejme ako to pri Google býva zvykom, je to celé zadarmo.

Jedinú chybyčku, ktorú som objavil a môže pôsobiť zmätočne. V pravo dole sa dá vybrať lokalita, v ktorej sa nachádzate resp. vzdelávate. Keď som testoval kurzy tak som ich spravil nejako 6 – 7. Neskôr keď som sa prihlásil z druhého PC tak som nešiel na web digitalnagaraz.withgoogle.com ale digitalgarage.withgoogle.com – čiže len zmenený názov do angličtiny. Vtedy ma prihlásilo do Digitálne Garáže, ktorá bola celá v angličtine a nevidel som tam ani svoj progress. Musel som si to teda dole prepnúť na Slovensko a už to fungovalo všetko jak má.

Aké kanály na vzdelávanie v online využívate vy? Google Primer? Blogy? Dajte tipy v komentoch pre ľudí, ktorí sa chcú zdokonalovať v online.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Comentários


bottom of page