top of page
Search

Google Shopping na Slovensku, PayPal e-commerce platforma a ďalšie novinky|Digital Hot Shots 2 #21

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Dali sme dokopy všetky zaujímavé novinky z digitálu na jednom mieste pod názvom Digital Hot Shots.

V dvadsiatom prvom pokračovaní druhej série nájdeš 13 noviniek. Pozrieť si ho môžeš nižšie alebo skús podcast na Spotify a iTunes.

Ak máš nejaké tips and tricks na ďalšie novinky, pošli nám ich na dhs@samsidigital.sk.

V Tech Shots sa dozvieš každý piatok novinky zo sveta technológií s Michalom Fehérom 🙂

Vo Facebook Stories sa objavila novinka Slowmotion.

TikTok reklamná platforma je zatiaľ dostupná len pár agentúram v beta verzii. V júli tohto roku by sa mala sprístupniť väčšej verjenosti. TikTok tiež testuje reklamy s cielením na záujmy.

Instagram sprístupnil funkciu boostovania organického príspevku od Influencera, s ktorým má vaša značka alebo agentúra spoluprácu. Influencer pri zdieľaní príspevku musí označiť danú značku a povoliť funkciu Business Partner to Promote. Agentúra a značka môže tiež použiť vlastné cielenie a takto podporený príspevok sa bude zobrazovať nielen sledovateľom Influencera.

Platformu, ktorú používa aj Facebook Marketplace a Instagram shopping, PayPal plánuje sprístupniť aj malým a väčším spoločnostiam. Viac sa dozviete v članku, ktorý sa ako inak nachádza v nadpise.

Ako v Instagram Stories, už aj vo Facebook Stories môžete pridať custom link.

Túto zaujímavú kampaň nájdeš nalinkovanú v nadpise.

Skvelý nápad, ktorý si treba pozrieť. Nájdete v nadpise.

V Google Ads môžete čoskoro nájsť Google Shopping. Výborné pre e-commerce platformy, ktoré takto dokážu zvýšiť svoj výnos zo Search reklám.

Viete? Chcete sa inšpirovať? Pozrite si článok.

Funguje s nálepkou Music, ktorá však u nás (ešte stále) nefunguje. Spolu s touto nálepkou sa dá zobraziť aj text danej pesničky. Možno ste si túto novú funckiu všimli v Stories priamo na Instagram účte, na ktorom Billie Eilish vysvetlovala myšlienky za svojimi pesničkami 🙂

Facebook stránka, s ktorou máte spárovaný aj Instagram účet, bude môcť zo svojho inboxu odpísať na správy, ktoré dostanete na Instagrame.

Pozrite si nový vzhľad Facebook Stories

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]


[vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

コメント


bottom of page