top of page
Search

Hľadám Digital Ads Managera

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Hľadám Digital Ads Managera

V apríli som hľadal accountku, a našiel som Sandru, za čo som rád, a doteraz spolu robíme.

Teraz potrebujem nájsť človeka, ktorý sa vyzná v AdWords reklamách, vo Facebooku – aj v boostovani príspevkov, ale aj v ostatných online typoch reklamy.

Hľadám fulltime človeka, ktorý bude pracovať na menších, ale aj veľkých projektoch. Ja zastrešujem väčšinu projektov strategicky, a teda pomáham s plánovaním reklám, ale potrebujem interne fulltime človeka, ktorý sa bude pravidelne o reklamy starať, reportovať ich klientom, upravovať ich a podobne.

Ponúkam od 900 – 1300 EUR na faktúru. Presnú sumu by sme si upresnili podľa tvojich reálnych skills.

Čo od teba budem potrebovať:

Odhadovanie budgetov a výkonnosti kampaní pre klientov

Nastavovanie Facebook a AdWords reklám (Search, GDN, App installs, YouTube)

Komunikáciu s partnerskými mediálnymi agentúrami (cez ktoré nakupujeme rôzne typy online reklám)

Prípravu media plánov

Reportovanie klientom (okrem tabuliek posielame aj súvislý text, ktorý ma hlavu a pätu, a opisuje výkonnosť kampaní)

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Chodenie do office v centre mesta

Potrebujem človeka, ktorý je viac menej samostatný – samozrejme, otázky sú vítané, ale aby vedel samostatne fungovať

Ešte raz pripomínam, ja to celé zastrešujem strategicky – čiže ja ti dám vždy nejakú úvodnú schému, podľa ktorej pôjdeme, čiže ti vždy v úvode kampane pomôžem.

Čo ti ponúkam:

Okrem peňazí vyššie, home office, keď budeš potrebovať

Vstupy na všetky eventy, ktoré organizujem a na ktorých spíkujem, zadarmo (tento rok ich bolo cca 40 zatiaľ) – čiže máš prístup ku vzdelávaniu zadarmo

Pomôžem ti v online so vzdelávaním – čo budeš chcieť vedieť, ťa buď naučíme alebo zoženieme človeka, čo ťa to naučí

Chcem človeka, ktorého to baví, vie, o čom je táto práca a pravidelne sa chce vzdelávať a posúvať ďalej.

Ak máš záujem, napíš mi na digitalads@kamilaujesky.com, napíš, aké máš skúsenosti, ak máš nejaké otázky, napíš ich tiež a zároveň mi tam pls napíš, čo by si poslal ako ponuku klientovi, ktorý ti dal takéto zadanie:

Sme reštaurácia v Petržalke zameraná na španielsku kuchyňu. Mesačne máme cca 1000 EUR budget na marketing a potrebujeme sa v online nejako zviditeľniť, aby k nám chodilo viac ľudí. Bavme sa napríklad o kamošovom Micho Gusto www.michogusto.sk. Má aj Facebook. (chcem proste vidieť tvoje rozmýšľanie, chápeš) A aby som mal istotu, že si si toto prečítal/a celé (čo je dôležitéé) tak daj predmet do emailu „Opäť potrebuje pomoc ten kamílek“.

Vďaka![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Comments


bottom of page