top of page
Search

Hľadám k sebe accountku

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Ahojte čaute nazdáár, potrebujem pomôcť s mojimi projektami, odbremeniť trošku od komunikácie a podobne. Hľadám ideálne babu, ktorá si dokáže postrážiť ddls a dobre ma dodrbať, keď niečo nestíham.

Nižšie rozpíšem konkrétnejšie, čo potrebujem a čo viem ponúknuť. Prosím ťa, skôr ako mi budeš písať, prečítaj si naozaj celý text dole.

S čím by som potreboval pomôcť:

V prvom rade – nepotrebujem fulltime človeka. Podľa môjho odhadu je to max. 40 – 80 hodín mesačne – doladili by sme počas chodu.

 1. Finalizovanie jednoduchších článkov

 2. Príprava obrázkov do článkov

 3. Vytváranie pravidelných eventov a obrázkov k nim na FB

 4. Komunikácia s klientami a dodávateľmi

 5. Kontrola výstupov (reportov) od freelancerov, s ktorými spolupracujem

 6. Stretnutia s klientami, zápisy zo stretnutí, určenie next steps, plánovanie ddls

 7. Produkčné zastrešenie eventov (tlačiť materiály, upraviť ich v PS a podobne)

 8. Určite toho bude viac

Čo mám a čo robiť nebudeš:

 1. Človeka (Danku), ktorý mi kontroluje gramatiku v článkoch

 2. Človeka (Evičku), ktorý má na starosti content plán na sociálne siete (ja vytváram obsah – Evička to plánuje na konkrétne dni a sociálne siete)

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Čo viem ponúknuť:

 1. Okrem 600€ – ideálne na FA, ktoré ponúkam (podľa hodín, ktoré si dohodneme, v najhoršom prípade to však vychádza na skoro 7,5€ / hodina, čo podľa mňa vôbec nie je zlé)

 2. Pravidelné free vstupy na eventy, ktoré organizujem

 3. Školenia na témy, v ktorých sa chceš zdokonaliť (školenia odo mňa alebo od ľudí, s ktorými pracujem – väčšinou však pôjde o online marketing)

 4. A aby som mal istotu, že si to naozaj čítala, daj do e-mailu predmet “kamílek debílek”

Aký človek by sa mi mal ozvať:

 1. Nie úplný junior

 2. Ktorý si prečítal tento text

 3. Ktorý vie stanoviť a dodržať ddls na projekty a joby, ktoré rieši

 4. Máš základné skills vo Photoshop-e

 5. Vieš mi zavolať a povedať mi, že som chuj a niečo som nedodal načas (ideálne zavolať mi dva dni dopredu, že to mám dodať)

 6. Vieš sa vyznať trošku v online marketingu – ak sa ale nevyznáš, nie je problém ťa zaškoliť. Skôr mi ide o organizačné schopnosti.

 7. Samozrejme máš chuť učiť sa nové veci – ideálne z online marketingu – pretože tie sa učiť budeš musieť a hlavne budeš so mnou behať po stretnutiach, kde sa to na teba bude lepiť

Pozícia je už obsadená. Ak by sa náhodou niečo zmenilo dám sem info, prípadne nový inzerát. Vďaka všetkým čo napísali. 

Ďakujem![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Comments


bottom of page