top of page
Search

Hľadásh prácu #11

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Dali sme dokopy ďalší zoznam pracovných ponúk z marketingu a reklamy. Ak by ste vedeli o nejakej pracovnej ponuke, ktorá by tu mala byť zverejnená (to znamená, že je to pozícia z marketingu alebo reklamy), napíšte na hladash@kamilaujesky.com.

V samsiDigital hľadáme Digital Ads Managera

Hľadáme seniorného človeka so skúsenostami s AdWords, Facebookom, RTB reklamou a prípadne aj s nákupom lokálnych médií. Ak s niektorým z nástrojov nemáš skúsenosti, ale v ostatných si top, kľudne napíš tiež. Všetky info nájdeš na tomto zázračnom linku.

Vo Visibility hľadajú laborantov a aj všelikoho iného

Ak medzi tebou a marketingom funguje chémia, prihlás sa do marketingového laboratória, kde ťa mentori naučia meniť nápady na číre marketingové zlato. Ak nie sú laborátoriá nič pre teba, pozri si ich ostatné ponuky pre hľadačov práce.

V Triade chýba Account Macgyver Manager

Hľadajú niekoho, kto medzi nich zapadne, kto dokáže ,,zasiahnuť“ aj mimo náplne svojej práce a neberie to ako príťaž, ale ako príležitosť. Si to ty?

Do Pizza SEO sa hľadá PPC expert

Ak pracuješ s PPC reklamou a zdá sa ti, že nenapreduješ dosť rýchlo, prečítaj si ich ponuku.

V Elite chýba napríklad projektový manažér

Ale aj developeri a iní -ri, tak sa pozri, či tam majú aj niečo pre teba.

Riešenia.com hľadajú veľa nových kolegov

Aj account managera, aj junior project managera, aj SEO špecialistu, aj developerov, aj talenty. Všetko to majú tuto pekne zhrnuté.

To sú aktuálne všetky ponuky, ktoré sa ku nám dostali. Ak vieš o zaujímavej ponuke, ktorú by sme mali zverejniť, pošli ju na hladash@kamilaujesky.com.

A zdieľaj tento článok, nech sa zamestná nejaký tvoj kamoš/ka.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Comments


bottom of page