top of page
Search

Hľadásh prácu #12

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Dali sme dokopy ďalší zoznam pracovných ponúk z marketingu a reklamy. Ak by ste vedeli o nejakej pracovnej ponuke, ktorá by tu mala byť zverejnená (to znamená, že je to pozícia z marketingu alebo reklamy), napíšte na hladash@kamilaujesky.com.

Do Lighting Beetle hľadajú marketingového manažéra

Ak chceš budovať svetový UX brand a priučiť sa niečo o práci najväčšieho slovenského UX štúdia, toto je tvoja šanca. Prečítaj si o nej viac.

Media and Digital Services hľadá PPC špecialistu/Performance manažéra

Ak máš skratky ako PPC, CPC, CPA, RTB, GA, GTM… v malíčku, čítaj ďalej tu.

V Foliovision chýba Software Marketing Manager

Viac sa dozvieš na tomto zázračnom linku.

V LiveAgent-e majú 3 voľné marketing pozície

V Triade chýba Account Macgyver Manager

Hľadajú niekoho, kto medzi nich zapadne, kto dokáže ,,zasiahnuť“ aj mimo náplne svojej práce a neberie to ako príťaž, ale ako príležitosť. Si to ty?

Riešenia.com hľadajú veľa nových kolegov

Napríklad senior performance špiecialistu, project a account manažérov, SEO špecialistu či talenty. Všetko sa dočítaš tuto.

V daren & curtis im chýba viacero ľudí

Ak rád/a prepájaš agentúrny tím s klientami a rozumieš aktuálnym marketingovým trendom, klikaj sem, ak plávaš už dlhšie vo vodách art direction, si schopný/á potiahnuť ľudí v tíme a tvoje prvé slovo bolo wireframe, poď do toho, a ak máš digitál v krvi, telefón neustále v ruke a nebojíš sa experimentovať, hľadajú ťa tiež.

To sú aktuálne všetky ponuky, ktoré sa ku nám dostali. Ak vieš o zaujímavej ponuke, ktorú by sme mali zverejniť, pošli ju na hladash@kamilaujesky.com.

A zdieľaj tento článok, nech sa zamestná nejaký tvoj kamoš/ka.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Comments


bottom of page