top of page
Search

Hľadásh prácu #13

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Dali sme dokopy ďalší zoznam pracovných ponúk z marketingu a reklamy. Ak by ste vedeli o nejakej pracovnej ponuke, ktorá by tu mala byť zverejnená (to znamená, že je to pozícia z marketingu alebo reklamy), napíšte na hladash@kamilaujesky.com.

V LEAF hľadajú Communication & content špecialistu

V Powerlogy chýba v tíme viacero ľudí

Majú otvorených viacero pozícii pre silné osobnosti, ktoré sa chcú realizovať. Všetko sa dozvieš tu.

Do Visibility hľadajú špecialistu na PPC kampane

Ktorého lákajú efektívne formy marketingu a má chuť priučiť sa novým veciam. Čo na to potrebuješ a čo za to môžeš očakávať, zistíš tuto.

Triad hľadá Social media brand manažéra

Ak s tým už máš aspoň 2 roky skúsenosti, poď do toho, odpovedz na pár otázok najlepšie ako vieš a toto miesto môže byť tvoje.

V This is Locco chýba Office/Hapiness manažér

Na part time. Napíš im, prečo potrebujú práve teba na rasto@locco.sk.

Riešenia.com hľadajú veľa nových kolegov

Napríklad senior performance špiecialistu, project a account manažérov, SEO špecialistu či talenty. Všetko sa dočítaš tuto.

V daren & curtis im chýba viacero ľudí

Od junior PPC špecialistu, cez digital art directora, social media manažéra až po digital account manažéra. Pre všetky info klikaj na tento linčík.

To sú aktuálne všetky ponuky, ktoré sa ku nám dostali. Ak vieš o zaujímavej ponuke, ktorú by sme mali zverejniť, pošli ju na hladash@kamilaujesky.com.

A zdieľaj tento článok, nech sa zamestná nejaký tvoj kamoš/ka.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Comments


bottom of page