top of page
Search

Hľadásh prácu #14

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Dali sme dokopy ďalší zoznam pracovných ponúk z marketingu a reklamy. Ak by ste vedeli o nejakej pracovnej ponuke, ktorá by tu mala byť zverejnená (to znamená, že je to pozícia z marketingu alebo reklamy), napíšte na hladash@kamilaujesky.com.

V samsiDigital hľadáme stážistu alebo stážistku

Mladého človeka, ktorý rád komunikuje a chce sa učiť nové veci. A má 100 %-nú slovenčinu. A nevytočí ho 100 otázok denne, ktoré nie vždy musia byť rozumné. Ozvi sa nám na smc@samsidigital.sk. Celú ponuku nájdeš tu.

V M.digital chýba Junior PPC špecialista a Social media & content špecialista

Svoje CV a niekoľko viet o tvojom doterajšom pôsobení a úspechoch môžeš poslať na join@mdigital.sk. Pre popisy pozícií klikaj sem.

Dedoles hľadá PPC špecialistu (Google Adwords, Criteo)

Ak chceš vedieť viac, klikaj na tento zázračný link.

Vo Visibility pátrajú po manažérovi sociálnych sietí

Popis hľadanej osoby nájdeš tuto. Okrem toho vo Visibility chýba aj PPC špecialista. Si to ty?

V daren & curtis chýba viacero ľudí

Pre všetky info klikaj na tento linčík.

V Elite Solutions hľadajú napríklad Social media špecialistu

Ak ľúbiš skrolovanie po Instagrame a Facebooku, a nebrániš sa ani iným sociálnym sieťam, fascinujú ťa netradičné formáty a každý deň sleduješ počet nových followerov, klikaj na túto ponuku.

Michal Královič hľadá k sebe PPC-čkara

Šikovného juniora, ktorý chce budovať ecommerce hub s e-shopmi. Celú ponuku nájdeš na Facebooku (rým neúmyselný:). A vraj sa máš ozvať, aj keď nie si junior.

Riešenia majú veľa otvorených voľných pozícií

To sú aktuálne všetky ponuky, ktoré sa ku nám dostali. Ak vieš o zaujímavej ponuke, ktorú by sme mali zverejniť, pošli ju na hladash@kamilaujesky.com.

A zdieľaj tento článok, nech sa zamestná nejaký tvoj kamoš/ka.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Commenti


bottom of page