top of page
Search

Hľadásh prácu #15

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Dali sme dokopy ďalší zoznam pracovných ponúk z marketingu a reklamy. Ak by ste vedeli o nejakej pracovnej ponuke, ktorá by tu mala byť zverejnená (to znamená, že je to pozícia z marketingu alebo reklamy), napíšte na hladash@kamilaujesky.com.

V CTA hľadajú Accounta s tromi P

Ak ťa baví práca s ľuďmi, spokojnosť klienta je u teba na prvom mieste a je na teba sPoľah, tak sa im určite ozvi na mikulova@cta.sk.

TEXTO do svojho tímu v Tvrdošíne hľadá SEO Špecialistu so skúsenosťami

Zmena prostredia či návrat domov? Prečo nie? Pozri si, aké sú ich očakávania a čím by si sa vedel/a odlíšiť od ostatných záujemcov tu.

Gymbeam pátrajú po skúsenom SEO aj PPC špecialistovi

Všetko o požiadavkách a benefitoch nájdeš na jednom aj druhom linku.

Eyerim hľadá UX dizajnéra a Marketing & Content stážistu

Pozri si, čo by práca obnášala tu.

Vo Visibility ponúkajú miesto pre Content Copywritera a PPC Špecialistu

Tvoja iniciatíva a nápady sú vítané. Nemusíš všetko vedieť, ako píšu, hľadajú človeka, ktorý sa rád učí a zlepšuje vo svojich talentoch. Tak si pozri ponuky cez tento link.

Riešenia.com hľadajú seniorov, juniorov, špecialistov aj talenty

Skontroluj, či si niečo nenájdeš tu.

V daren&curtis chýba pár nových kolegov

Aktuálne voľné miesta aj s popisom práce pozri na ich stránke.

V Hype hľadajú Junior Art Director, Social Media Manager a Senior Performance Marketing špecialistu

Scrolluj dole na tomto linku pre viac info.

Performics hľadá skúsených marketingových špecialistov

Tu nájdeš ponuky pekne rozpísané.

To sú aktuálne všetky ponuky, ktoré sa ku nám dostali. Ak vieš o zaujímavej ponuke, ktorú by sme mali zverejniť, pošli ju na hladash@kamilaujesky.com.

A zdieľaj tento článok, nech sa zamestná nejaký tvoj kamoš/ka.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]








[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Comments


bottom of page