top of page
Search

Hľadásh prácu #16

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Dali sme dokopy ďalší zoznam pracovných ponúk z marketingu a reklamy. Ak by ste vedeli o nejakej pracovnej ponuke, ktorá by tu mala byť zverejnená (to znamená, že je to pozícia z marketingu alebo reklamy), napíšte na hladash@kamilaujesky.com.

V SamsiDigital vezmeme k sebe do tímu Digital Ads Managera

Hľadáme seniorného človeka so skúsenosťami s AdWords, Facebookom, RTB reklamou a prípadne aj s nákupom lokálnych médií. Predstavujeme si ťa tiež s manažerskými schopnosťami a dobrou náladou. 🙂 Prečítaj si, čo ponukáme na tomto linku.

UX/WEB Designer pre Core4

Ak sa okrem tvorenia dizajnu pre stránky aj aktívne zaujímaš o UX, máš 2-ročné skúsenosti v reklamnej agentúre, táto ponuka je pre teba. Plusom je portfólio a vedieť si obhájiť svoje dizajnové rozhodnutia. Myslíš, že by si to vedel/a? Tak sa im ozvi tu.

Lighting Beetle a.k.a LB studio sa rozhodlo prijať do svojho tímu Copywritera

Ak rád/a píšeš a nechýba ti nadšenie pre service dizajn a digitálne produkty, možno je to niečo, čo by ťa bavilo. Na starosti by si mal/a tvorbu identity digitálnych produktov z dielne LB. Všetko dôležité je rozpisané na ich stránke.

V Digiline chýba Senior Performance Marketing Specialist

Buď novým členom Performance tímu v Digiline. Požadujú 1-ročnú prax v online marketingu, znalosť Google Adwords a Facebook Ads. Viac si prečítaj v ponuke.

Ecake hľadá nového Account / Project Managera

Do svojho koláčikového tímu hľadajú Account / Project managera. Pozri si, čo by si mal/a u nich na starosti.

Kreativ Gang loví talenty

Marketing Data Specialistu s analytickou dušou a pokročilým levelom vo Facebook Ads, Google Ads a Analytics. Pracovať by si mohol v Žiline alebo v Bratislave. Šrajbni im sem.

Exponea hľadá nového kolegu na pozíciu Digital Marketing Consultant

Marketingový tím v Exponea sa rozrastá, do svojho tímu hľadajú Digital Marketing Consultanta. Budeš jedným/jednou z nich? Všetko potrebné nájdeš tu.

Performics hľadá šikovného Online Account Managera

Ak sypeš z rukáva online marketingové trendy a nemáš problém prepojiť agentúru s klientmi, tak táto pozícia je pre teba. Celá ponuka sa nachádza tu.

Talentovaný Senior UI Designer pre Pixel Federation

Tri roky skúseností, Adobe level expert, trochu UX, silné portfólio a práca v Pixel Federation bude možno tvoja. Prečítaj si, čo všetko by ti vedeli na oplátku ponúknuť oni.

 Buď Graphic Designer v Diorama

Ak ťa online len tak nevyľaká a vieš sa popasovať aj s komplexnejším zadaním, pošli im CV. Pre viac info klikaj ponuku.

Digitálneho grafika potrebujú aj v Hype

Prečitaj si v ponuke, akoby si ťa predstavovali.

V Promiseo príjmu Graphic Designera

Ak si doma v grafickom dizajne online aj offline, ozvi sa na jobs@promiseo.comVšetky dôležité požiadavky nájdeš, keď klikneš sem.

To sú aktuálne všetky ponuky, ktoré sa ku nám dostali. Ak vieš o zaujímavej ponuke, ktorú by sme mali zverejniť, pošli ju na hladash@kamilaujesky.com.

A zdieľaj tento článok, nech sa zamestná nejaký tvoj kamoš/ka.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Comentarios


bottom of page