top of page
Search

Hľadásh prácu #19

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Dali sme dokopy ďalší zoznam pracovných ponúk z marketingu a reklamy. Ak by ste vedeli o nejakej pracovnej ponuke, ktorá by tu mala byť zverejnená (to znamená, že je to pozícia z marketingu alebo reklamy), napíšte na hladash@kamilaujesky.com.

Kontentino hľadá nových kolegov

Ak si all about content, angličtina je tvoje ej bí sí a máš vždy trefný komentár, ozvi sa im na pozíciu Content Manager a Social Media Coordinator. Ak rád/rada buduješ mosty, hlavne tie priateľské, pozicía Customer Success Manager bude možno tvoja. A ak si organizačný typ a chceš byť skutočnou pravou rukou CEO Kontentina, dohodni si pohovor na pozíciu Asistenta/Asistentky.

Voľné miesta v ui42

Projekty pribúdajú, musia aj skúsení PPC-čkári tu a tu. A možno ťa zaujímajú pozície z oblasti e-commerce alebo SEO tu. Aktuálna je aj pozícia Price Comparisons Špecialistu, kde by si mal/a na starosti komplexnú správu cenových porovnávačov na slovenskom, českom, ale aj na maďarskom a rumunskom trhu. Pre túto ponuku sa informuj na kariera@ui42.sk.

Senior Kreatívec so 4 ročnými skúsenosťami do Visibility

Máš rád reklamu a máš aj voľné miesto v srdci pre Visibility? Tak si pozri ich ponuku a ozvi sa im.

Social Media Manager part-time pre Ahoireklama

Aj na krásnom Podpoľaní existuje marketing. 🙂 Ahoireklama ponúka príležitosť pre študentov s výhľadom na full-time. Ak sa chceš naučiť spravovať sociálne siete, písať články a naučiť sa aj PPC, prihlás sa tu.

Šikovných ľudí hľadá aj Kremsa

Zíde sa im šikovný/á Project manažér/Procject manažérka pre digitálne kampane a PPC Specialist. Náplň práce nájdeš v tomto linku.

Riešenia pátrajú po niekoľkých kolegoch

Od Junior Performance Špecialistu až po talent. Pozri si jednotlivé pozície.

Performics hľadá Senior PPC Specialist

Ak vieš plynule po anglicky, rád/rada posúvaš tím odborne dopredu, si to možno ty, koho hľadajú…aj najdú? Treba skúsiť tu.

Ideas by Echo sa už rozširujú

Hľadajú Performance Špecialistu/Špecialistku a Art Directora. Prekvap ich a pošli im mail na: ahoj@ideasbyecho.sk

To sú aktuálne všetky ponuky, ktoré sa ku nám dostali.

Ak vieš o zaujímavej ponuke, ktorú by sme mali zverejniť, pošli ju na hladash@kamilaujesky.com.

A zdieľaj tento článok, nech sa zamestná nejaký tvoj kamoš/ka.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Comments


bottom of page