top of page
Search

Hľadásh prácu #2

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Druhé pokračovanie článku, v ktorom budem pravidelne informovať ľudí o nových zaujímavých pracovných ponukách v marketingu. Tento typ článku vznikol kvôli tomu, že sa ma ľudia často pýtajú, či neviem o nejakom jobe, prípadne sa stažujú, že nie je robota.. No je.. a je jej veľa. Treba sem napísať ešte pár viet do úvodu, aby to dobre vyzeralo, ale plynule sa môžeme presunúť nižšie na konkrétne ponuky. Inak ešte predtým ako preletíte ponuky, tak tým, že ja ich tu zoskupujem a publikujem to až keď ich mám aspoň pár nazbieraných môže sa stať, že medzičasom už ponuka nie je aktuálna. Tak za to ospravedlnenie veliké :).

Media and Digital Services hľadá Digital Executive človeka

V tejto firme som pracoval. Robia tam veľmi superskí ľudia, a teda môžem iba odporučiť juniorom, ktorí potrebujú a chcú nabrať nové znalosti v online. Viac informácií majú na Profesii.

HEADS hľadá copýka

V HEADS som nerobil, ale čo to som počul, čo to som podrinkoval a aj tam sú dobrí ľudia. Takže ak chceš viac informácií, tak sem.

THIS IS LOCCO hľadá senior Digital Accounta

Tu som nepracoval, ale pracujú tam ľudia, ktorí pracujú tam a preto tam pracujú a hľadajú ďalšieho pracanta. Poď do toho

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Respect APP hľadajú Accountov

S úplnym respectom musíš respectovať tieto dve ponuky. Jedna je na Account Managera a druhá na Account Executive človeka. Zisťuj viac info.

Webglobe Yegon hľadajú CMO človeka

Napísal mi sám vedúci (Igor Strečko), že či to sem môžem zaradiť. jasné. Ja síce hostujem všetko u konkurencii, ale podľa mňa je tu obrovský priestor na vytvorenie niečoho veľkého (z marketingového pohľadu). Viac informácií sa nachádza po kliknutí na túto zvýraznenú vetu.

HYPE hľadajú Sales Manažéra

Ak nie si marketér, ale človek, ktorý sa vyzná v marketingu a zároveň vie predať služby agentúry tak tu je pre teba zaujíma pracovná ponuka.

Ak vieš o nejakej zaujímavej pracovnej ponuke, napíš mi praca@kamilaujesky.com. Rád to zverejním.

Zdieľaj! Nech zamestnáš kamoša.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Comments


bottom of page