top of page
Search

Hľadásh Prácu #22

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Dali sme dokopy ďalší zoznam pracovných ponúk z marketingu a reklamy. Ak by ste vedeli o nejakej pracovnej ponuke, ktorá by tu mala byť zverejnená (to znamená, že je to pozícia z marketingu alebo reklamy), napíšte na hladash@kamilaujesky.com.G

Marketingart hľadá parťáka na pozíciu Web Designer

Aj v Trenčíne sa žije digitálnym marketingom. Chýba však optimista/optimistka pre web dizajn. Ak vieš byť inovatívný/á a tvoja práca ťa baví, pošli im CV sem.

SCR interactive pátra po dvojici skúsených kolegov

Hľadá sa samostatnosť, aktívnosť a klientský/a kamarát/ka, inými slovami Senior Account Manager. Tiež sa hľadá grafické a estetické cítenie, tvorivosť, vášeň pre online a dizajn, jedným slovným spojením Graphic Designer.

Junior Copywriter pre online magazíny v Marketingking

Ak ti písanie ide od ruky a máš všeobecný rozhľad, pozri si, na čom by si pracoval/a.

V Elite Solutions sa uvoľnila stolička Art Director-a

Máš 5-ročné skúsenosti? Aj skúsenosť s riadením tímu? Prehľad v grafike a v reklame? Tri krát áno? Môžeš prejsť k celej ponuke a posúdiť, či si spolu sadnete.

Budeš Social Media Specialist v Core4?

Hľadá sa niekto tvorivý, niekto pokročilý v Adobe Premiere Pro a niekto skúsený v sociálnych sieťach a najlepšie niekto, kto je všetky tri. Splnáš? Celá ponuka tu.

Skúsený/á PPC Specialist v Sygic

Do you have experience with PPC tools such as Google Ads, Facebook Install Ads or Apple Search? Are you a fan of ROI, CPC or CTA? Tak nie je o čom. Klikni si tu.

To sú aktuálne všetky ponuky, ktoré sa ku nám dostali.

Ak vieš o zaujímavej ponuke, ktorú by sme mali zverejniť, pošli ju na hladash@kamilaujesky.com.

A zdieľaj tento článok, nech sa zamestná nejakýtvoj kamoš/ka

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

[vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Comments


bottom of page