top of page
Search

Hľadásh Prácu #24

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Dali sme dokopy ďalší zoznam pracovných ponúk z marketingu a reklamy. Ak by ste vedeli o nejakej pracovnej ponuke, ktorá by tu mala byť zverejnená (to znamená, že je to pozícia z marketingu alebo reklamy), napíšte na hladash@kamilaujesky.com

Hľadáme k sebe ostrieľaného grafika

Pošli nám svoje portfólio a ideálne sa čoskoro staneme kamoši 🙂 Pozri si našu ponuku tady tudy,tudy tady.

Čerstvá ponuka: Refresher hľadá Country Manager-a pre Slovensko

Najväčší slovenský lifestyle portál hľadá skúseného manažéra/manažérku, ktorá má skúsenosti s projektami, vedením 15+ tímov a vie samozrejme motivovať seba a svojich kolegov 🙂 Zisti viac o náplni práce, ale aj ich benefitov v tomto linku.

Diorama hľadá Account Manager-a

Organizovanie stretnutí, tímov, klientov. Ak ti robí radosť, keď všetko funguje a mať to všetko pod palcom, mal/a by si popremýšľať o ich ponuke.

Niekoľko možností realizácie v Daren&Curtis

Pozri si, na ktorej pozícii by si sa videl/a.

Pridaj sa do Visibility ako Senior Socialist

Senior Social Media Manager, ktorý si už niečo viac na ihrisku sociálnych médií kopol a skóroval. Okrem pracovnej náplne a benefitov ťa vo Visibility čaká aj super tím, pozri sa sem.

Šikovný technický „projekťák“

Štefan k sebe do dvojice hľadá niekoho, kto mu pomôže vyhrotiť interné projekty a nebude sa pritom vyhovárať. A do tretice si od neho určite pozri video, kde ti prezradí viac o projektoch a náplni tejto práce.

Voľné miesto pre Senior E-commerce konzultanta/ku v ui42

Hľadá sa osoba, ktorá bude vedieť predať projekt, stratégiu, ale nezapredá svoj tím. Over si svoje hardskills aj softskills pomocou prípadovej úlohy v ponuke. Ukáž v nej svoj štýl, pohľad aj skúsenosti.

SEO Project Manager v ui42

Ak sa v tebe spája analytik, stratég a špecialista, ktorý vie riadiť projekty a samozrejme ovláda SEO, hľadajú ťa v ui42 tu.

Hľadá sa Copywriter pre Packy Advertising

Ak si v ťahaní za slovíčka lepší/ia ako ostatní, v hlave sa ti kopia nápady a hľadáš, kde by si to mohol/mohla využiť? Pozri si ponuku od Packy Advertising a privyrob si niečim, čo ťa baví.

Na liste hľadaných je aj Copywriter pre Creative Sites

Pútavý rozprávač a chŕlič nápadov, ktorý vie svoj text gramaticky správne a na mieru prispôsobiť klientovi. Ďalšie znaky identifikácie nájdeš tu.

Spravuj sociálne siete pre SCR interactive

Ak ovládaš Business Manager, Facebook Pixel a nie je ti cudzí ani remarketing alebo tvorba grafiky či obsahu, pozri si celú ponuku.

To sú aktuálne všetky ponuky, ktoré sa ku nám dostali.

Ak vieš o zaujímavej ponuke, ktorú by sme mali zverejniť, pošli ju na hladash@kamilaujesky.com.

A zdieľaj tento článok, nech sa zamestná nejakýtvoj kamoš/ka

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

[vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Comments


bottom of page