top of page
Search

Hľadásh Prácu #25

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Dali sme dokopy ďalší zoznam pracovných ponúk z marketingu a reklamy. Ak by ste vedeli o nejakej pracovnej ponuke, ktorá by tu mala byť zverejnená (to znamená, že je to pozícia z marketingu alebo reklamy), napíšte na hladash@kamilaujesky.com.

Hľadáme, hľadáš tiež?

Hľadáme senior grafického dizajnéra/dizajnérku so skúsenosťami v počte 5 rokov, ktorý/á má soft skills aj na riadenie juniorov. Na 100% ti vieme sľúbiť fajnové cappuccino či latte od Moniky a kalčeto profi ligu. Zváž ponuku a pošli CV s portfóliom našej Alici na alica@samsidigital.sk 🙂 Nehryzieme.

Media Research pre Panmedia

Pripravuj mediálne analýzy, reporty či podklady k stratégiám a popritom zbieraj vedomosti. Ponuka sa skrýva v tomto linku.

Digital Marketing Specialist pre Grafton

Toto miesto čaká na svoje obsadenie v Košiciach a bolo by ideálne, ak sa dorozumieš anglicky, maďarsky a ani slovenčina ti nie je cudzia 🙂 Dvere sa nezatvárajú ani pred perspektívnym juniorom. Ak vieš a bavilo by ťa analyzovať, zvyšovať efektivitu marketingových aktivít a tvoriť marketingové kampane, ozvi sa im tu.

Account manažér/ka s nadšením pre 4me Media

Pracovať s ľuďmi ti robí radosť, pokecáš rád/rada s klientom a tvoj deň je zorganizovaný, pozri si pracovnú ponuku od 4me Media a sprav im radosť svojim talentom.

Kan-di-dát na post Account Executive do MUW Saatchi & Saatchi

Hľadá sa posila na pozíciu Account Executive. Pošli CV na dzurjanikova@muw.saatchi.sk a možno to budeš ty, koho si zvolia už v prvom kole.

Diorama pátra po šikovnom Social Media Manager-ovi

Pozri, čo by si mal/a mať v malíčku a čo by si mal/a pod palcom tu.

Blogger a copywriter v jednom pre Pelikan Travel

Baví ťa písať a písať o cestovaní? Skús pozrieť túto ponuku.

Stáže od Werkemotion

Hneď niekoľko. Pozri si, ktorá by ti do tvojich plánov do budúcna pasovala najviac.

Akvárko x Istropolitana Ogilvy alebo mesačná stáž

Mladé reklamné talenty, klikajte sem.

To sú aktuálne všetky ponuky, ktoré sa ku nám dostali.

Ak vieš o zaujímavej ponuke, ktorú by sme mali zverejniť, pošli ju na hladash@kamilaujesky.com.

A zdieľaj tento článok, nech sa zamestná nejakýtvoj kamoš/ka

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

[vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Comentarios


bottom of page