top of page
Search

Hľadásh prácu #5

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Ďalšie pokračovanie série Hľadásh prácu, kde zverejňujem marketingové a digitálne ponuky, ktoré sa ku mne dostali za posledné obdobie. Ak by si vedel/a o niečom, čo tu chýba, kľudne napíš na hladash@kamilaujesky.com. Zverejníme.

Foliovision

Čau Kamil,

Môžem ťa poprosiť o uverejnenie našej pracovnej pozície v tvojom pravidelnom round-upe?

Text: „Do malej medzinárodnej web dev a marketingovej agentúry v centre bratislavského Starého Mesta hľadáme socialistu s perfektnou angličtinou, ktorý sa bude kanadským klientom starať o digitálnu komunikáciu. Náš nový kolega by mal byť zabehnutý v social media marketingu na FB a aspoň trochu poznať LinkedIn, Twitter (ak nie nevadí, naučíme) a WordPress. Odmeníme sa ti super kolektívom, filmovými a športovými team buildingami, obedmi v Zylinderi na krásnom Hviezdoslavovom námestí a flexibilnou pracovnou dobou s možnosťou home office. Platové podmienky nájdeš v inzeráte”

No tak veď môžeš. Uverejnil som 🙂

PPCkari wanted in ui42

Pôvodná správa od ui42: Čauko. Až budeš písať ďalší blog o tom, kto hľadá ľudí, tak nás kľudne môžeš pridať. Hirujeme priebežne. Tuto sú informácie.

Hype – SEM špecialista

Vyhajpovaný Hype hľadá SEM špecialistu, teda človiečika, ktorý vie čo-to o PPC (Google, Facebook), ale vie rypnúť aj do SEO. Viac info získaš po zaslaní e-mailovej správy na job@hype.sk.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Riešenia hľadajú Accounta a Performance marketérov

Vyrieš v Riešeniach problém, ktorý majú. Hľadajú accounta/tku –  viac zistíš na tomto magickom linku, a zapálených performance marketérov  – viac tuto.


Ponyhouse – to sú kamaráti – hľadajú človeka, ktorý bude robiť content stratégie

Pôvodná správa nižšie:

„Koho hľadáme:

Človeka, ktorý má minimálne jeden rok agentúrnych skúseností, ideálne dva – buď ako copyk alebo socialista. Musí to byť kreatívec, ktorý je schopný vymyslieť contentovú stratégiu a zároveň ju napĺňať – vymýšľať content plány, starať sa o publikum na sociálnych sieťach, napísať kvalitný blog.

Hlavné benefity práce v Ponyhouse: – homeoffice – práca pre klientov ako Swan, Horalky či RTVS (tu sme dokonca každý týždeň na natáčaní relácie pre mladých, kde treba spraviť content s hudobnými hosťami) – flexibilný pracovný čas – dobre vyladené procesy – každý vždy vie, čo má robiť a koľko má na to času – firemná kultúra je silne orientovaná na internetový humor a rapové hlášky (pre niekoho to nemusí byť benefit, ale pre nás je)

Portfólio a krátke predstavenie sa si prosíme na chcemrobit@ponyhouse.sk“

Generations hľadajú grafika pre seba a PR špecialistu pre svojho klienta

„Marketingová agentúra Generations hľadá pre svojho klienta PR špecialistu. Klientom je spoločnosť pôsobiaca na finančnom trhu, ale na tejto pozícii je okrem toho zaujímavé aj to, že človek bude zároveň priamo zodpovedať a takmer denne pracovať s Brand a Strategy expertom Danielom Bradáčom osobne (Brand&Communication Director Deputy Orange, Poštová Banka, Funfón, ZP Dôvera, teraz majiteľ Generations a zakladateľ OZ Záleží nám). Takže hľadá sa človek s PR skúsenosťami, ale aj s mindsetom na výzvy a krízy v budovaní značky a tempo veľa sa naučiť, ale aj urobiť stopu. Záujemcovia prosíme písať na daniel.bradac@generations.sk alebo eva.bradacova@generations.sk.“

To sú aktuálne všetky ponuky, ktoré sa ku mne dostali. Ak vieš o zaujímavej ponuke, ktorú by som mal zverejniť, pošli mi ju na hladash@kamilaujesky.com

A zdieľaj tento článok, nech sa zamestná nejaký tvoj kamoš/ka.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Comments


bottom of page