top of page
Search

LinkedIn podcast, Shoppable Ads v Google obrázkoch a ďalšie novinky | Digital Hot Shots 2 #9

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Dali sme dokopy všetky zaujímavé novinky z digitálu na jednom mieste pod názvom Digital Hot Shots.

Ak máš nejaké tips and tricks na ďalšie novinky, pošli nám ich na dhs@samsidigital.sk.

V deviatom pokračovaní druhej série nájdeš 11 noviniek. Pozrieť si ho môžeš nižšie.

Zlepšuje prezentáciu produktov pre biznisy. Napríklad funkciou Shop by brand si používatelia vedia vyselektovať produkty podľa značky alebo sa tam nachádzajú osobité odporúčania na produkty.

Nový vzhľad profilu v rámci vyhľadávania v mobile, kde budú viac zvýraznené produkty od Google My Business prevádzok.

Nová funkcia od Instagramu. Bude sa to nachádzať priamo v Instagrame a bude zahŕňať doplňujúce informácie o lokálnych biznisoch. Pripomína to Google My Business?

Jej západ slnka príde v septembri. Zachovajú sa nové metriky ako Absolute Top a Top, ktoré sú percentuálne vyjadrené. Novinka je nalinkovaná v nadpise.

Aktivujete si?

Ako sa mení pracovný život? Vypočujte si v podcaste od LinkedIn.

A k tomu pekne pritiahnutá za vlasy. Pozrite si, link nájdete v nadpise.

Alebo Instagram previews s tlačítkom pozrieť si viac. Po kliknutí vás to presmeruje na IGTV, kde si môžete video dopozerať celé.

Pripravuje reklamný formát pre brand content v spolupráci s Influercermi. Spozorovaný príspevok Influencera budete môcť ďalej spropagovať či boostovať.

Ktoré reklamné formáty pokladá 66 000 používateľov za najviac otravné? Ktoré vám nezaručia preklik na stránku či jej zdieľanie? Odpovede v článku nalinkovanom v nadpise.

Google spúšťa Shoppable Ads v Google obrázkoch. Žeby inšpirácia z Pinterestu?

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]


[vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Comments


bottom of page