top of page
Search

Marketing Live, Policy Manager od Google Ads a ďalšie novinky | Digital Hot Shots 2 #10

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Dali sme dokopy všetky zaujímavé novinky z digitálu na jednom mieste pod názvom Digital Hot Shots.

Ak máš nejaké tips and tricks na ďalšie novinky, pošli nám ich na dhs@samsidigital.sk.

V desiatom pokračovaní druhej série nájdeš 14 noviniek. Pozrieť si ho môžeš nižšie.

Facebook umožní Stránkam zarchovať si Stories a uživateľom umožní ich zdieľanie ďalej. Umiestnenie tejto funkcie nájdete v bližšie popisanú v linku.

Pauznutie je dostupné.

V Google Chrome budete používať vyhľadávač DuckDuckgo. Jeho výhoda je, že si od vás neberie informácie o vašom vyhľadávaní. A pre zaujímavosť za desať rokov svojho pôsobenia dosiahlo tento rok DuckDuckgo jednu miliardu vyhľadávaní.

Facebook mení ako sa bude vyhodnocovať Ad Eelevance skóre. Ad Relevance zaniká a nahradia ho tri nové metriky. Prvou je Quality ranking, ktorá vás bude informovať o tom, ako je kvalitná vaša reklama oproti konkurencii, ktorá cielí na rovnakú skupinu spotrebiteľov ako vy. Druhá je Conversion Rate Ranking, ktorá bude hovoriť o tom, aký je očakávaný coversion rating vašej reklamy a poslednou metrikou bude Engagement Rate Ranking, čo bude zase vyhodnocovať očakávanú interakciu pre vašu reklamu. Všetko a podrobnejšie nájdete v nadpise.

Na začiatku si budete môcť vybrať cieľ. Na základe vybratého cieľu, čo chcete vďaka Google My Business účtu dosiahnuť, vám ponúkne akčný plán s ďalšími krokmi, ktoré by ste mali podniknúť.

Prečo bola vaša reklama zamietnutá? Podstránka Policy Manager vám poskytne všetky dôležité odpovede prečo sa tak stalo.

Nebudeme to tu opisovať, veď si to pozrite. 🙂

Tento typ reklamy by mal pomôcť používateľom znovuobjaviť vašu mobilnú hru.

Google tu predstavuje novinky, zaregistrovať sa môžete už teraz. Bude to formou livestreamu a stačí vám len email.

Konkurencia pre Twitch? Cez tento tab sa vám otvorí gaming sekcia. Výhodou bude menšie percento, ktoré si Facebook bude brať z tipov pre streamerov.

Séria workshopov, ktoré pomôžu nakopnúť tvoj startup. Potrebné je prihlásenie.

Aj bezpečnosť psíka v aute je dôležitá. Pozrite si reklamu v nadpise.

Gaming je trend. Ani Snapchat ho nechce prepásť.

Teraz to bude Facebook vypočítavať tak, že vezme do úvahy iba všetkých používateľov, ktorí boli posledných 30 dní vystavení reklame. Vylúči ľudí, ktorí mali Adblock a odhady budú presnejšie.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]


[vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Comments


bottom of page