top of page
Search

Návštevnosť z Google Search obrázkov, funkcia Ad strength I Digital Hot Shots #16

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Dali sme dokopy všetky zaujímavé novinky z digitálu na jednom mieste pod názvom Digital Hot Shots.

Ak máš nejaké tips and tricks na ďalšie novinky, pošli nám ich na dhs@samsidigital.sk.

V šestnástom pokračovaní nájdeš 18 noviniek. Pozrieť si ho môžeš nižšie.

Youtube tvorca si bude môcť po novom do svojho videa okrem 6 sekundového pre-roll, vložiť aj 20 sekundovú nepreskočiteľnú reklamu. Zatiaľ sa úplne nevie, či sa tento nový typ reklamy bude môcť nastaviť aj cez Google Ads. Zatiaľ.

Facebook nám uľahčuje vytváranie produktových a firemných videí. Na výber sú tri šablóny. Je to vynikajúce, ak nemáte veľa skúseností s tvorbou videí, ale predsa chcete niečo, čo bude vyzerať pekne a profesionálne.

V štúdii sa porovnávala indexifikácia 155 carousel videí na Youtube a v Google Search. Zistilo sa, že napríklad vaša dobrá indexifikácia na Youtube neodzrkadľuje vašu indexifikáciu aj v Google Search.

Budú sa dopĺňať. Táto integrácia Vám napríklad pomôže pri otázke: „@Google, kam na obed?“. A k položenej otázke v Android Messages vám Google Assistant odporučí konkrétne reštaurácie, ktoré by ste mohli vyskúšať.

Hľadajme, čo nás spája, nie čo nás rozdeľuje. Asi v tomto zmysle Facebook prináša novu funkciu, ktorou chce podnietiť komunikáciu na svojej platforme. V sekcii komentárov by ste najbližšie mali vidieť, čo máte s človekom, mimo vašich priateľov, spoločné a možno tak nadviazali rozhovor. Môže to byť škola, mesto, z ktorého pochádzate, a podobne.

Google automaticky overí váš účet Google Search Console, ak ste vlastníkom prístupu aj v Google Analytics. Proces udeľovania prístupov sa tak rozhodne zefektívni.

Vo vydanej správe tiež zverejnili kroky ako zvýšili bezpečnosť. Video nájdete v linku.

Na Facebooku sa dajú po novom „pin“ komentáre. Môžete tak zvýrazniť komentáre, ktoré hovoria o vašej značke pozitívne a dať ich do popredia.

Potvrdené. V Google Analytics už môžete vidieť návštevnosť z Google Search a z Google Search obrázkov oddelene.

Zaujímavé pre každého SEO profíka.

Počet stiahnutí aplikácie sa od uvedenia znižuje a aj pozretia sú nič moc. Instagram však verí, že ľudia potrebujú len čas.

Google to dodatočne vysvetlil po tom, čo uviedol update pokynov Google Quality Ranker Guidelines.

Pridáte sa? Výzerá, že z toho budú samé výhody.

Inšpirácia ako využiť vertikálny formát a nemyslieť len v rozmeroch horizontálneho videa. Presvedčte sa.

V koment sekcii už budete môcť odpovedať a zároveň označiť dotyčného používateľa a cez toto označenie prejsť aj na jeho profil. Vítaná vychytávka.

Možnosť nastaviť si prestávky, či vypnutia a zapnutia notifikácií. Vyskúšajte, ak sa pravdy nebojíte.

Zostane? Zruší sa? To be continued…

Ad strength Vám napovie, či je vaša reklama vhodná alebo jej chýba kvalita. Plus, budete si môcť vyhodnotiť, ktorý nadpis, či popis v responzívných reklamách fungoval najlepšie.


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Comments


bottom of page