top of page
Search

Prečo som natočil už viac ako 50 “rovnakých” videí (Digital Hot Shots) ?

Updated: Feb 26

Hneď na úvod si trošku znegujem nadpis. Nie sú to úplne rovnaké videá, sú rovnaké iba vizuálne. Obsahovo sú vždy o iných novinkách – áno rozprávam o Digital Hot Shots.


Pred približne rokom som si vymyslel formát videa, v ktorom pravidelne zhrniem novinky, ktoré sa udiali v digitále za posledný týždeň. Povedal som si, že vždy každý pondelok musí vyjsť video. Ak správne počítam, za ten rok nevyšlo iba 3x. Reálne sa natočilo okolo 57 videí, kde vždy predstavujem novinky z digitálu.


Prečo to robím? Pomáham konkurencii v digitálnom biznise? V podstate áno, ale je to pre mňa forma samovzdelávania. Každý týždeň prečítam články, aby som pochopil, o čom dané novinky sú. Zároveň sa dozviem všetky aktuálne novinky a trendy. Do Digital Hot Shots som zapojil aj svojich kolegov, ktorí tiež zbierajú novinky, a tak sa aj oni neustále vzdelávajú v digitáli.


Áno, pomáham iným agentúram so vzdelávaním, ale na strane druhej sa vzdelávame aj my v agentúre. Keď za nami príde klient, máme argumenty, prečo sme v digitáli vždy popredu. Reálne ho každý týždeň dookola študujeme 🙂


Všetky dieli a novinky z digitálneho marketingu môžeš žačať sledovať tu 👇Comments


bottom of page