Priživovanie sa na politických kampaniach

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Každé voľby, či už parlamentné alebo prezidentské sa niektoré značky snažia priživiť na vždy aktuálnej záplave politickej reklamy. Zakaždým sa nájde značka s kampaňou Voľte naše Hotdogy, alebo Naše Hotdogy sú najlepším kandidátom a podobne.

Vždy ma zaujímal názor na toto dianie viacerých ľudí preto aj píšem tento článok kedže sa aj tento rok našla firma, ktorá túto vlnu využila. Zaujíma ma čo si o tom myslíte? Marketéri aj bežní ľudia (môj názor je nižšie pod obrázkami, vy sa vyjadrite do komentu pod článok)

Konkrétne reštaurácia Savoy, ktorá má na billboardoch a vo FB komunikácii headliny: JA VOLÍM tradičnú kuchyňu alebo MY VOLÍME nedeľný rodinný obed.


Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Prípadne registrujete nejaké ďalšie firmy, ktoré sa tento rok priživujú na volebnej vlne? Pošlite na hello@kamilaujesky.com doplním do článku nech to máme pokope.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

#marketing #politickavlna