top of page
Search

Promote pre Instagram Stories a Instagram Analytics vo Facebooku | Digital Hot Shots #26

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Dali sme dokopy všetky zaujímavé novinky z digitálu na jednom mieste pod názvom Digital Hot Shots.

Ak máš nejaké tips and tricks na ďalšie novinky, pošli nám ich na dhs@samsidigital.sk.

V dvadsiatom šiestom pokračovaní nájdeš 16 noviniek. Pozrieť si ho môžeš nižšie.

V beta verzii sú dostupné aj Instagram Analytics alebo dáta z Instagramu. Facebook Analytics sa začínajú zapĺňať informáciami. 🙂

Nový reklamný formát pre Instagram Stories, ktorý je podobný formatú Facebook Page Like. Cieľom formátu je zvýšiť sledovateľov cez Instagram Story.

Svoje Shazam objavy teraz môžete zdieľat v Instagram Story.

Instagram testuje zdieľanie videí z IGTV v Stories.

Pekná infografika, ktorá vám v číslach ukáže dôležitosť Stories pre váš business.

Po zakladaní nových Facebook Pixel účtoch budete musieť vydeklarovať váš vzťah agentúry s klientom.

Zdieľajte svoju Instagram Story cez link.

Google uľahčuje prístup k údajom. Ak si vyhľadávate niečo, čo súvisí s vaším biznisom, na ktorom máte nahodenú Google Search Console, vo výsledkoch vyhľadávania sa vám hneď aj ukážu výsledky vyhľadávania vášho biznisu.

Môžete oznámiť dopredu otvorenie prevádzky, viete oddeliť fakturačnú adresu od adresy poskytovania služieb a iné v linku.

Na mobilných zariadeniach sa testujú rozšírené snippets.

Interné, ale dobré. 🙂 Prvý decembrový týžden s trendami v online komunikácii na rok 2019. Lístky v linku.

Kde sa zobrazila vaša reklama. Rozdelili to na Top pozíciu a Absolute Top pozíciu. Plus, pribúda štatistika Lost Impresssion Share k Absolute Top pozícií, čiže koľko impresií strácate z reklám na Top Absolute pozícii na základe hodnotenia alebo rozpočtu.

K reklamám nastaveným na návštevnosti obchodu, Store Visits, pribúdajú nové segmenty, vracajúci sa používatelia a noví používatelia.

Intel odkomunikoval novú pamäť tak trochu hororovo.

Dostupné zatiaľ len v USA.

V Číne vie umelá inteligencia hlásiť televízne správy a novinky.


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Kommentare


bottom of page