top of page
Search

Slovenský Whatsapp, fundraising aj cez Facebook | Digital Hot Shots #4

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Dali sme dokopy všetky zaujímavé novinky z digitálu na jednom mieste pod názvom Digital Hot Shots.

Ak maš nejaké tips and tricks na ďalšie novinky, pošli nám ich na dhs@samsidigital.sk.

V štvrtom dieli predstavujeme 14 noviniek. Pozrieť si ho môžeš nižšie.

Záujemca o auto uvidí na Facebooku reklamu, a priamo cez ňu vyplní kontaktný formulár. Táto novinka sa ujala najmä v USA, no na Slovensku si ju pochvaľuje napríklad Citroën.

Priamo cez Facebook bude možné zbierať finančné prostriedky na dobročinné účely.

Facebook a Instagram stories podporujú zdieľanie obsahu tretích strán, konkrétne GoPro, Spotify a SoundCloud.

Instagram uznal chybu, na základe ktorej na telefónoch s Androidom jeho appka stále padala. Táto chyba by mala byť odstránená, jupí!

Najnovšie sa objavila informácia, že Facebook zdieľa dáta užívateľov s najväčšími technologickými gigantami, ako je Samsung či Apple.

Keď sa doscrollujete na koniec príspevkov kamarátov a stránok, ktoré máte lajknuté, Facebook vám v rámci nového Explore Feedu zobrazí akýsi „discovery mode“, kde vám ponúkne príspevky stránok, ktoré by vás mohli zaujímať. Super príležitosť pre marketérov na Facebooku.

Rozhodol sa ignorovať slovenský trh, a ďalšie slovenské titulky už nevytvorí.

Vývojári zo Záhoria vytvorili komunikačnú platformu podobnú Whatsappu či Viberu. Polovica príjmov z tejto aplikácie pôjde na záchranu životného prostredia. Super!

Článok z dielne Search Engine Landu, ktorý hovorí o technickom SEO pre mobily. Dozviete sa v ňom o on-page SEO alebo o štrukturálnych dátach. Obsahuje aj checklist, ktorý by si mal pozrieť každý, kto chce mať správne nastavenú mobilnú stránku.

Článok, kde sa okrem hlavných dôvodov, prečo implementovať chatbota, dozviete aj to, ako na to.

Vo všetkých sofvéroch sú nejaké novinky, žiadne turbo vychytávky, ale príjemné updaty.

Príklady zo slovenského internetu, ako kto využil natívnu reklamu a aké výsledky dosiahla.

Bude tam vysvetľovať prepojenie amerických volieb a Facebooku, a prečo Facebook vymazal veľa fake účtov práve z Ruska.

Možno sa dočkáme až 60-minútových videí.


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=“.vc_custom_1506520790668{margin-left: -180px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}“ el_id=“bg-lietadielko“][vc_column css=“.vc_custom_1506530421738{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ css=“.vc_custom_1507554233307{padding-top: 25px !important;}“][vc_column_text css=“.vc_custom_1506520873059{padding-left: 30px !important;}“]

Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Comments


bottom of page