Vzdelávajte sa s Google zadarmo

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Google včera spustil naplno svoju mobilnú vzdelávaciu aplikáciu Primer, cez ktorú ponúka krátke ale výstižné lekcie o online marketingu.


Zatiaľ sa kurzy v plikácii delia na 4 základné časti:

Advertising Measurement Content Strategy


Čo sú momentálne asi najskloňovanejšie výrazy ak sa bavíme o online.

V jednej sekcii je 4 a viac kurzov. Každý jeden kurz trvá max 5 min a sú riešené klasickou obsahovou (textovou) formou, ale zároveň sú tam aj „hravé“ časti aby sa človek nenudil.

Google zároveň avizoval, že do aplikácie budú pribúdať nové kurzy každý týždeň.


Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Primer priebežne ukladá váš progres v jednotlivý kurzoch a zároveň obsah kurzov môžete zdielať s ľudmi pre ktorých môžu byť kurzy užitočné.

Aplikácia je zdarma dostupná v App store, ale aj Google Play. Prihlásite sa do nej cez svoj Google account.

Primer aplikácia je dobrá na získanie všeobecného prehľadu z online marketingu. Nemôžete očakávať, že absolvujete všeobecné kurzy a budete guru v danom obore. Ak chcete konkrétne školenia, odporúčam určite lokálnych odborníkov, ktorí majú reálne skúsenosti s našim trhom. Napr. Truniversity prípadne Pricemania Academy.

Ďalší zoznam nástrojov, vďaka ktorým si môžete obzory v oblasti online marketingu ešte viac rozšíriť, nájdete tuto.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]