Zoznam nástrojov, ktoré používam každý deň na zefektívnenie svojej práce

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Každý deň riešim milión vecí online. Či už je to práca alebo ide o moje vlastné projekty. Za tú dobu, čo sa v online pohybujem, som si našiel zopár nástrojov, ktoré využívam takmer denne. Verím, že vám môžu pomôcť aj pri vašej práci. Niektoré určite už používate, niektoré možno ani nepoznáte. Nižšie som spísal zoznam týchto toolov a nejaké info k nim.

Komunikácia:

Slack


V každom channeli máte relevantné informácie a nemáte to všetko pokope. Zároveň do každého channelu pridáte iba relevantných ľudí. Napr. ľudia z finančného nemusia byť v channeli Marketing, kedže reálne s marketingom vo vašej firme nič nemajú.

Ja na Slacku fungujem s viacerými projektami. Na Mac aj Windows si môžete stiahnuť aplikáciu, v ktorej sa veľmi jednoducho preklikávate medzi rôznymi projektami a máte všetko pod kontrolou. Čo je super je, že Slack je dostupný zadarmo, teda ak nepotrebujete top funkcie (ktoré ja nepoužívam vôbec).

Analytika a widgety

GetSiteControl


HotJar


Okrem týchto funkcií si môžete nastaviť tzv. Funnel. Túto možnosť je dobré využiť v prípade, že máte viackrokovú registráciu alebo objednávku na webe. Vďaka tejto funkcii potom vidíte, kde vám odchádza najviac používateľov a viete, že v tom kroku je potrebné niečo upraviť.

Polls a Surveys sú ďalšie možnosti, ako dokážete získať feedback od používateľov z vášho webu. Odporúčam využívať všetky možnosti, ktoré HotJar ponúka. Zistíte tak veľmi veľa cenných informácií o vašich návštevníkoch.

Visual Website Optimizer


Dostávaj články na email

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“5855″ alignment=“right“ css=“.vc_custom_1506520374924{margin-top: -80px !important;}“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Social media & grafika

HootSuite / Buffer


Odporúčam všetkým, ktorý majú viacero sociálnych sietí a potrebujú pravidelne distribuovať obsah a mať ho pod kontrolou.

Canva


Photoshop


Ostatné

PasswordBox


Dobrá je aj vychytávka, ktorá vám vymaže všetky heslá, ak sa niekto pokúša dostať do vášho konta. Nemusíte sa teda báť ani zneužitia dát.

Go Fucking Work


Samozrejme, viete plugin aj pauznúť, keď naozaj potrebujete ísť na ten Facebook.

Doller.cz


Doller je super diár, v ktorom si evidujete okrem denných úloh aj týždenné a mesačné plány. Následne máte priestor na ich vyhodnotenie. Veľká výhoda v tomto diári je, že si ho môžete kúpiť v podstate kedykoľvek a stále bude aktuálny, kedže v diári nie sú predvyplnené dni s dátumom. Tie si dopíšete sami tak, aby vám to zapasovalo presne do obdobia v roku, kedy ste si ho kúpili.  Určite odporúčam tento diár zakúpiť, stojí nejakých 15 EUR.

Good Spender


Ja osobne nenávidím administráciu a veci s nimi spojené. Preto som aj hľadal čo najjednoduchšie riešenie, kde by som si mohol trackovať svoje výdavky. Táto appka mi to zabezpečuje úplne dokonale. V appke máte preddefinované rôzne kategórie, no môžete si vytvárať aj svoje vlastné tak, aby ste mali financie čo najprehľadnejšie usporiadané.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]