top of page

O mne

14 rokov
marketingovej
 
praxe

Začínal som programovaním webov ešte cez Dreamweaver od Adobe a grafikou vo Photoshope. Reálne pracovné skúsenosti z marketingu som začal zbierať v ZlaveDňa v roku 2010 a následne v rôznych agentúrach, na strane klienta. Neskôr som si založil vlastnú agentúru samsiDigital, ktorú som za 2 roky vyškáloval na 20 zamestnancov a 700k revenue a o ďalšie 2 roky na to som zistil, že to nie je niečo čomu sa chcem venovať. Veľmi veľa som tvoril contentu, vypredali sme knihu, vyhral som dva krát Bloger Roka, bol som 3x po sebe Google Certified Trainer, moderoval alebo rozprával som na stovkách konferenciách o marketingu.

Posledné 2 roky som strávil v Billdu čo je primárne mobilné SaaS a mal som nastarosť marketing s focusom na US, AU, UK a DE markety. Detailnejšie mám všetko rozpísané na LinkedIne.

Aktuálne pracujem na svojom startupe, kde sme vo fáze kedy testujeme product-market fit a zbierame dáta, testujeme vyhodnocujeme a všetko prerábame. Vďaka tomu mám voľnú kapacitu 40 hodín / mesiac pre 1 - 3 projekty na ktorých môžem pracovať.

kamil%402x_edited.jpg

Z content creatora som prešiel na digitálny minimalizmus. 

Keď som budoval svoju agentúru samsiDigital tvoril som veľké množstvo obsahu na sociálne siete. Denne išli príspevky, videá, podcasty. Po tom ako som sa rozhodol, že v samsiDigital nebudem pokračovať prestal som produkovať obsah, ktorý nám efektívne pomáhal získavať klientov a generovať zisk. Chvíľu som iba oddychoval a neskôr som sa rozhodol, že sa budem venovať viac práci ako obsahu. Neskôr to prerástlo do toho, že sa snažím čo najviac obmedzovať digitál aby som dokázal byť viac focusovaný na to čo potrebujem.

 

Tento krok mi teraz umožňuje venovať sa nášmu startupu a súčasne disponovať kapacitou 40 hodín mesačne na 1 až 3 projekty pre klientov. Napriek tomu, že moja súčasná úloha v startupe si vyžaduje veľké množstvo času a energie, dokážem nájsť 40 hodín mesačne aj vďaka bootstrappingu, čo nám zatiaľ umožňuje pracovať bez tlaku investorov.

bottom of page