top of page

Spolupracujme

Rezervujte si video hovor

Počas 15 minútového video hovoru sa môžeme nezáväzne porozprávať o potenciálnej spolupráci. Zároveň vám ukážem reálne case studies, klientov, ktorým som automatizoval ich proces.  

Otázky, ktoré sú relevantné pred našou spoluprácou

 • Čo konkrétne robíš?
  Malým a stredným firmám pomáham automatizáciou procesov šetriť čas a peniaze. Konkrétny príklad: Ste firma, ktorá poskytuje služby koncovým zákazníkom. Pri každom novom klientovi je potrebné pripraviť zmluvnú dokumentáciu, prílohy, preberacie protokoly a ďalšie dokumenty. Zároveň spolupracujete so subdodávateľmi, ktorých najímate na každú zákazku. Celý proces dodania vašej služby pozostáva z viacerých úloh a zahŕňa viacerých zamestnancov. Ja tento proces zanalyzujem a navrhnem riešenie, ktoré vám ušetrí desiatky hodín administratívnej práce automatizáciou. Konkrétny príklad: Obchodník vašej firmy vyplní formulár, ktorý pripravím. Automaticky sa odošle email klientovi s vyplnenou a podpísanou zmluvou, všetkými prílohami a automaticky vytvorenou zálohovou faktúrou. Klient môže túto zmluvu podpísať online, bez potreby tlače. Údaje o klientovi sa automaticky zapíšu do vášho CRM a do Google Sheetu na Drive, kde si niektorí zamestnanci zvyknú písať poznámky. V project manažérskom nástroji, ako napríklad Asana, sa vytvorí zoznam úloh, ktoré sa priradia konkrétnym zamestnancom s konkrétnymi termínmi. Po podpísaní zmluvy klientom sa informácie automaticky odošlú subdodávateľom spolu s údajmi o zákazke a klientovi a podpísanou objednávkou. Celý proces je automatizovaný a prispôsobený na mieru klientovi podľa toho, aké nástroje už používa (CRM, Project management, fakturačné systémy a pod.).
 • Ako môžeme spolupracovať?
  Ak ste malá stredná firma, ktorá už má nastavené procesy a chcela by byť efektívnejšia a procesy automatizovať môžete si booknut 15 minutový call, kde si vieme prejsť detaily našej potenciálnej spolupráce. Rezervujte si video call: https://www.kamilaujesky.com/video-call
 • Keby som predsa len chcel marketingovú spoluprácu?
  Bohužial, aktuálne nerobím žiadne aktivity, ktoré sa týkajú marketingových služieb, konzultácií, prezentácií a podobne.
 • Čo je automatizácia procesov a aké výhody to prináša pre firmy?
  Automatizácia procesov je využívanie technológií na vykonávanie opakujúcich sa úloh bez potreby ľudského zásahu, čo zvyšuje efektivitu a znižuje chybovosť. Automatizácia zvyšuje produktivitu, znižuje náklady, minimalizuje chyby, uvoľňuje čas pre strategické úlohy a zlepšuje celkovú efektivitu firiem.
 • Máš nejaké case studies?
  Áno pre viacerých klientov som už automatizoval ich proces a rád na úvodnom 15 minútovom video calle predstavým všetky case studies.
 • Pre koho sú tvoje služby?
  Moje služby sú určené pre malé a stredné podniky, ktoré chcú optimalizovať svoje procesy, zvýšiť efektivitu a zlepšiť produktivitu svojich tímov. Ideálne firmy, ktoré majú interných zamestnancov a už majú nejako nastavený proces a chcú ho vylepšiť. Napríklad pre segmenty: Ktoré predávajú služby B2C B2B s desiatkami leadov/klientov mesačne S komplikovaným onboarding procesom B2B firmy s viacerými subdodávateľmi A myslím si že nie sú vhodné pre: e-commerce, korporácie, začínajúce firmy bez procesov Každopádne môžete si booknut 15 minútový video call, kde si môžeme prejsť konkrétne vašu firmu a našu potenciálnu spoluprácu.
 • Aké technológie a nástroje používaš?
  V podstate akýkoľvek moderný nástroj, ktorý má dostupnú API alebo prepojenie na Zapier vieme využiť v automatizácii. Napríklad: Zapier Asana JotForm ChatGPT Google Workspace Airtable Piperdrive HubSpot Monday ClickUp Slack Discord IFTTT
 • Koľko to stojí?
  Aktuálne som v Beta verzii a ponúkam 2 modely pricingu: Hodinovka % z ušetrených nákladov na hodinách, ktoré automatizáciou ušetrím. Čiže v podstate Success Fee model, ale je to komplikovanejšie, takže sa o tom môžeme porozprávať.
bottom of page